magazin haberleri

Reyting sonuçları 4 Mayıs 2019 Cumartesi

Reyting sonuçları 4 Mayıs 2019 Cumartesi  © Pexels

4 Mayıs 2019 Cumartesi gününe ait reyting sıralaması açıklandı. Dizilerin uzun zaman sonra ilk kez geri planda kaldığı gecede kazananlar bu kez yarışma programları ve haber bültenleri oldu. Peki, total ve AB reyting sonuçları içerisinde kazanan projeler hangileri?

Reyting sonuçları haftanın son günü öncesinde hangi yapımların daha çok izlendiğini gösterdi. Dizilerin son bölümlerinde önemli gelişmeler yaşanmasına rağmen bu kez cumartesinin kazananları yarışmalar ve haber bültenleri oldu. İşte merakla beklenen son bölümlerde yaşananlar ve reytinglere ait sıralamalar…


Kanal D’nin sevilen dizisi İkizler Memo Can’da bu hafta yaşanan gelişmeler şöyle; Yaren, Mahmut ve Fahriye’nin nikahını elinde tüfekle basar ama geç kalmıştır. Yaren yanlışlıkla Hamdi’yi vurur. Öte yandan mahallenin erkekleri Mahmut’un evliliğini kutlamak için eğlenceye gider. Hanımlar bu eğlenceyi basınca olanlar olur. Memo ve arkadaşları oğlu şehit olan Sami amcanın ona bıraktığı yadigarları çalan hırsızın peşine düşer. 


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI 4 MAYIS


1 SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN TV8
2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 BIR AILE HIKAYESI FOX
4 ERKENCI KUS STAR TV
5 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV
6 KALK GIDELIM TRT 1
7 IKIZLER MEMO-CAN KANAL D
8 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV
9 GULDUR GULDUR SHOW OZET SHOW TV
10 BIR AILE HIKAYESI (OZET) FOX


AB REYTİNG SIRALAMASI CUMARTESİ


1 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
2 BIR AILE HIKAYESI FOX
3 SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN TV8
4 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV
5 KALK GIDELIM TRT 1
6 BIR AILE HIKAYESI (OZET) FOX
7 ERKENCI KUS STAR TV
8 GULDUR GULDUR SHOW OZET SHOW TV
9 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV
10 SURVIVOR EKSTRA TV8


ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM ÖZETİ


Can ile Sanem’in ayrılığının üzerinden bir yıl geçmiştir. Sanem kitabını yazmış, kitap birçok dile çevrilmiş ve Sanem büyük başarı kazanmıştır. Hayallerini gerçekleştirmesine rağmen Can’ın olmadığı bir hayat Sanem’i mahvetmiştir. Bir yıl önce Can’ın gidişinin ardından pişman olan Sanem onu hemen aramış, fakat Can’a ulaşamamıştır. Aylar boyunca Sanem dahil kimse Can’a ulaşamamıştır. Sanem kendini, terkedilmiş, unutulmuş hissetmektedir. Yiğit’in sakat kaldığı, defterinin yandığı o zorlu günde Can’ın bir gün bile beklemeden çekip gitmesini, onu yapayalnız bırakmasını asla affetmeyecektir.


BİR AİLE HİKAYESİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Beste aniden fenalaşınca Reyhan ve Cem çocukları da alıp apar topar acile gider. Kardeşinin ameliyat olmak zorunda olduğunu öğrenen Berk, onu kaybetme korkusu yaşar. Cem ve Reyhan’ın yolu, en zor günlerinde onlara destek olan doktor Adem’le bir kez daha kesişir. Bu defa destek olma sırası Güneş Ailesi’ndedir.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS