magazin haberleri

Reyting sonuçları 6 Kasım 2018 Salı

Reyting sonuçları 6 Kasım 2018 Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadın dizisi Mehmetçik Kutlu Zafer ve Ufak Tefek Cinayetler 6 Kasım reyting sonuçları için yarıştı. Haftanın ikinci gününde ekranda olan projelerin elde ettikleri sıralamalar ise sabah saatlerinde açıklandı. Peki, salı günü reyting sonuçları neler oldu ve ekrandaki diziler içerisinden hangisi ilk sırada yer aldı?

Reyting sonuçları 6 Kasım 2018 günü diziseverlerle buluşan projeler içerisinden hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi. Yeni sezonların başlamasının ardından reytingdeki kıyasıya rekabet de giderek artmaya başladı. Peki, bu hafta dizilerin son bölümlerinde neler yaşandı ve reyting sıralaması nasıl şekillendi?

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


AB REYTİNG SIRALAMASI


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMA SON BÖLÜM ÖZETİ

Alparslan'ın içlerindeki haini bulmak üzere yaptığı planın sonuçları ağır olmuştur. Ateş tarafından sırtından vurulan Hızır Çakırbeyli, hastanede ölüm kalım savaşı verirken, İlyas acısını en yakınlardan çıkartır. Ağabeyinin başına gelenlerden Hızır Ali ve Alparslan'ı sorumlu tutan İlyas, artık ondan gizli bir iş çevrilmesine izin vermeyecektir. Hızır'ın yokluğunda ailenin reisi görevini üstlenir ve herkesten kendisine itaat etmesini ister. Sözüne uymayanların cezasını kesmesi de, aldığı bu büyük sorumluluğun üstesinden gelmesi de kolay olmayacaktır. Yaşananlardan sonra Çakırbeylilerin uzun süre toparlanamayacağını düşünen İzzet ve Muzi'yi öldürerek hainliğinin ortaya çıkmasını engelleyen Ateş biraz olsun rahatlamıştır. 

KADIN DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar’a ilik vermeyi kabul eden Şirin’i Sarp’ın nasıl ikna ettiği merak konusudur. Şirin ise iliği vermeyi kabul etmesine rağmen Bahar’ı huzursuz etmek için elinden geleni yapar. Sarp’ın, kardeşiyle bir ilişkileri olduğunu bilme düşüncesi bile Bahar’ın mahvolmasına sebep olurken, Şirin bir adım daha ileriye gider. Bahar’dan Sarp’ın yaşadığını gizlemek ise Arif’i içten içe rahatsız etmeye başlar.

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM ÖZETİ

Arzu öldü, Sarmaşık yasta. Ama bunun basit bir kaza değil de cinayet olduğu kısa sürede anlaşılıyor. Şimdi akıllarda tek bir soru var: Arzu'nun katili kim? Oya mı, Pelin mi, Burcu mu yoksa Taylan mı? Her birinin Arzu'yu öldürmek için iyi bir nedeni vardı. Arzu'nun ölümünden sonra kadınlar arasında şaşırtıcı bir ittifak kuruluyor. Oya, sonunda Kerim'le ilgili gerçeği öğreniyor. Pelin ve Emre arasında ise işler beklenmedik bir noktaya varıyor.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS