Reyting sonuçları belli oldu! İşte 29 Mart 2019 sıralaması…

Reyting sonuçları belli oldu! İşte 29 Mart 2019 sıralaması…

Reyting sonuçları belli oldu! İşte 29 Mart 2019 sıralaması…

29 Mart 2019 reyting sonuçları Cuma günü TV ekranlarında olan diziler ve yarışma programları içerisinden hangilerinin daha çok tercih edildiklerini gösterdi. Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar total sıralamalarda yine üst konumdaki yerini aldı. Peki, cuma günü sıralamalar nasıl şekillendi ve reyting sonuçlarının kazananları kimler oldu?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Reyting sonuçları ile ilgili merakla beklenen açıklama yapıldı ve cumanın kazananları ortaya çıktı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar’da bu hafta da oldukça önemli gelişmeler yaşandı. İşte total ve AB sıralamalarında son durumlar ve dizilerde meydana gelen gelişmeler…

Arka Sokaklar’da yaşanan olaylar şöyle; Mesut, rehabilitasyon merkezinde Asaf’la arkadaş olur. Asaf akşamları gittiği eğlence mekanına Mesut’u da götürür. Asaf orada da yeni bir kıza musallat olur. Mesut, Asaf’ın görüntülü konuşma olarak yaptığı bir görüşmeye kulak kesilir. Yeni bilgiler öğrenmektedir. Tahsin, Volkan’ın Antalya’dan aile dostudur. Volkan ve Arda, Tahsin’in kuyumcusuna yüzük bakmaya giderler.

29 MART TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

 1. HERCAI - ATV
 2. ARKA SOKAKLAR - KANAL D
 3. FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER - FOX
 4. MÜGE ANLI İLE TATLI SERT - ATV
 5. ARKA SOKAKLAR (ÖZET)- KANAL D
 6. ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA - FOX
 7. GULPERI - SHOW TV 
 8. ATV ANA HABER - ATV
 9. ESRA EROL'DA - ATV 
 10. HAVA DURUMU - ATV

AB REYTİNG SONUÇLARI CUMA

 1. FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER - FOX
 2. HERCAI - ATV
 3. İSTANBULLU GELİN - STAR
 4. PAYITAHT ABDULHAMID - TRT 1
 5. ARKA SOKAKLAR - KANAL D
 6. KIZIM - TV8
 7. MUGE ANLI ILE TATLI SERT - ATV
 8. ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA - FOX
 9. ISTANBULLU GELIN (OZET) - STAR
 10. YAPARSIN ASKIM OZET - FOX

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Miran ve Reyyan arasındaki intikam ateşiyle inşa edilen evlilik, Aslanbey ailesinin planladığı gibi son buldu. Miran, Reyyan'ı ertesi gün terk etti. Bu acıyı kaldıramayan Reyyan, Miran'la ilk gecesini yaşadığı kulübeyi ateşe verir. Peki, Reyyan, acı dolu yaşantısına intiharla son mu verecek? Miran, aldığı intikamın haberini vermek için annesinin mezarına gider. İçinin soğumadığını itiraf eden Miran, Reyyan'a yaşattığı acıyı unutabilecek mi? Yanan kulübenin haberini Fırat'tan duyan Miran, bu intikam savaşında suçu olmayan Reyyan'ı o halde mi bırakacak? Yıllardır nikahlı kocası Miran'ın kendisini sevmesini bekleyen Gönül, sonunda bu mutluluğa kavuşabilecek mi?