magazin haberleri

Rodrigo Alves: Yeni yüzümü göremiyorum

'Ken bebek', adını da değiştirdi; O artık Jessica. Rodrigo Alves, geçirdiği son operasyon sonrası tanınmaz hale geldi.Rodrigo Alves, Barbie'nin sevgilisi 'Ken'e benzemek için dudaktan buruna, botokstan dolguya, karın kası ameliyatından saç nakline, çene ameliyatından yüz gerdirmeye kadar 70'e yakın operasyon geçirmişti.

Alves, artık 'Ken bebek' olmak istemeyip kadın olmayı tercih etti.

İngiliz- Brezilyalı TV yıldızı Rodrigo Alves, Belçika'nın Antwerp kentinde yeniden bıçak altına yattı. Bir dizi operasyon sonrası cinsiyet değiştiren Alves'in amacı, yüzünün daha kadınsı hatlara bürünmesiydi.

Göz çevresi ve çene hattını düzelttiren Alves, tam anlamıyla bir kadına dönüşebilmek için "Adem elmasını" da aldırdı. Rodrigo Alves operasyon sonrasını Instagram hesabından paylaştı.

"Artık Ken bebek değil, kadın olmak istiyorum" diyen Rodrigo Alves; yüzünün artık daha kadınsı bir görünüme kavuştuğunu belirterek "Yüzüm çok değişti, daha küçük oldu. Bu operasyon bana her zaman istediğim "elmas yüz" şeklini kazandırdı" dedi.

Cinsiyet değiştirme operasyonu geçirip 'Jessica' ismini alan Alves'in, cinsiyet değiştirme ameliyatını İstanbul’da olduğu da iddialar arasında yer alıyordu.

“Ken olarak tanınıyordum ama kendimi hep Barbie gibi hissettim” diyen Jessica, artık sarı uzun saçları, topuklu ayakkabıları ile gündemde.

36 yaşındaki sosyal medya yıldızı, küçükken dış görünüşü ve kiloları nedeniyle yaşadığı zorbalığın kendisini estetik operasyonlara yönelttiğini açıklamıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS