magazin haberleri

Saadet Işıl Aksoy'un kızı Marisa Gürcan Kıraner 1 yaşında

ABD'de yaşayan oyuncu Saadet Işıl Aksoy-Pamir Kıraner çiftinin kızları Marisa Gürcan Kıraner 1 yaşına bastı. Kızının doğum gününü duygusal bir paylaşımla kutlayan Aksoy, "İyi ki doğdun canım kızım, iyi ki beni seçtin... Bu bir yılda senin büyüdüğün kadar ben de büyüdüm" ifadelerini kullandıİş insanı Pamir Kıraner ile 2014 yılında evlenen oyuncu Saadet Işıl Aksoy, uzun bir süredir yaşamını ABD'de devam ettiriyor.

Geçtiğimiz yıl ilk kez anne-babalık duygusunu yaşayan çiftin kızları Marisa Gürcan Kıraner 1 yaşına bastı.

Aksoy, kızının doğum gününde duygusal bir yazı kaleme aldı.

 Kızının yüzünü göstermeyen 37 yaşındaki oyuncu, doğumdan sonra çekilen karesini yayınladı. Saadet Işıl Aksoy, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Geçen sene bugün... Seni içimde hissettiğim andan itibaren en yoğun duygum güven oldu. Yani sevgiden bile ağır basabilir sana ve senin yoluna duyduğum güven. Ben sadece bu yolu yürürken sana eşlik ediyorum kızım, seçimleri sen yapıyorsun. Ben sadece onları uyguluyorum; düşersen kalkmana yardım ediyorum, tırmanırken yeterince yukarı gidemediğinde popondan şöyle minik bir destek veriyorum, ağlarsan alıp göğsümde sarmalıyorum seni, kendi başına uykuya dalmayı öğrendiğinde ya da ilk kez ayakta durabildiğinde gururla ve yine o sonsuz güvenle bakıyorum olduğun ve olacağın kişiye...

İyi ki doğdun canım kızım, iyi ki beni seçtin... Bu bir yılda senin büyüdüğün kadar ben de büyüdüm. Birlikte nice güzel günlere, kendi kanatlarınla özgürce uçtuğunu gururla seyredeceğim nice anlara...

Pamir Kıraner ile mutlu bir evlilik sürdüren Aksoy, geçtiğimiz haftalarda sosyal medyaya vakit ayıramadığını açıklamıştı.

Kızı ve kendi işleriyle ilgilenmekten Instagram'ı ihmal ettiğini ifade eden Saadet Işıl Aksoy, şunları söylemişti:

Benim mesai sabah 05.30'da başlıyor, hanımefendi sayesinde. Akşam 19:00'da yatıyor ama sonrasında da bizim işler... Gece 23.00-00.00'a kadar durmayan bir maraton. Neyse, artık gün içindeki uykuları düzenli de bugün Instagram'a girebildim. Meslektaşlarının aksine kızının fotoğraflarını çok fazla sosyal medya hesabında paylaşmayan ünlü oyuncu, bu konuya açıklık getirmişti.

Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Saadet Işıl Aksoy, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bunu isteyip istemediğini ifade edebileceği bir yaşta olmadığı için onun adına karar vermek istemiyorum. Bir de tabii ki sosyal medyanın kirli yüzü... Maalesef sapıklar bu mecrada rahatça gezindikleri, istedikleri fotoğrafı alabiliyor olmaları insanı en tedirgin eden tarafı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS