Sadakatsiz 19. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm full izle!

Sadakatsiz 19. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm full izle!

Sadakatsiz 19. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm full izle!

Sadakatsiz dizisi 24 Şubat 2021 Çarşamba akşamı 19. bölümüyle ekranlara geldi. Sadakatsiz'in 19. bölümünde heyecan bir an olsun azalmadı. Sadakatsiz'in 19. bölümünde Volkan Asya'nın peşini bırakmadığı gibi Gönül'e de bir sürpriz vardı. Gönül, Hicran ile tanıştı. Peki ama Sadakatsiz'in 19. bölümü tek parça nasıl izlenir? İşte Sadakatsiz'in yayınlanan son bölümü, 19. bölümünü full izleme yolları!

Sadakatsiz 19. Bölümünde Gönül, Haluk'un büyük sırrını öğrendi. Selçuk'un annesi Hicran, Gönül'ün yanına gelmiştir. Sohbet edip çocuklardan bahsederken, Gönül hiç beklemediği şekilde Haluk hakkındaki şok gerçeği öğrenir. Haluk'un bilinmeyen bir oğlu olduğu gerçeğiyle yüzleşen Gönül ne yapacağını şaşırır. Haluk'un kendini ifade etme çabaları da sonuç vermeyecektir. Gönül bundan sonra ne yapacak? Haluk evliliğini toparlayabilecek mi? İşte Sadakatsiz 19. bölüm bilgileri...

Sadakatsiz 19. Bölüm FULL İZLE

Sürpriz bir misafir tüm dengeleri değiştiriyor!

Asya'nın arkadaşı Sinan, Tekirdağ'a Asya'yı görmeye gelir. Aniden çıkan bu misafir Asya'yı oldukça mutlu etmiştir. Sinan'ın teklifiyle Asya küçük bir tatil için İstanbul'a gelir. Volkan Ali'yi arayıp annesinin nerede olduğunu sorunca aldığı cevap karşısında çılgına döner. İstanbul'a Asya ve Sinan'ın yemek yediği otele baskın yapar. Ancak bu kez yakayı öyle kolay sıyıramayacaktır. Sinan ile kavga eden Volkan kaldığı otele dönünce Derin'den bir mektup bulur. Her şeyden vazgeçen Derin, Volkan'a artık Asya'ya dönebileceğini söylemiştir. Volkan ne tepki verecek? Derin ve Volkan ayrılacak mı?