Sadakatsiz dizisi Gönül Güçlü kaç yaşında, kimdir? Gözde Seda Altuner nereli?

Sadakatsiz dizisi Gönül Güçlü kaç yaşında, kimdir? Gözde Seda Altuner nereli?

Sadakatsiz dizisi Gönül Güçlü kaç yaşında, kimdir? Gözde Seda Altuner nereli?

Sadakatsiz dizisinin en dikkat çeken oyuncularından birisi Derin'in annesi Gönül karakterine hayat veren Gözde Seda Altuner oldu. Sadakatsiz Gönül karakterini Gözde Seda Altuner canlandırmaktadır ve oyunculuğu izleyici tarafından tam not almaktadır. Peki ama Sadakatsiz'in Gönül'ü Gözde Seda Altuner kimdir?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sadakatsiz dizisinde Gönül karakterine Gözde Seda Altuner hayat vermektedir. Gözde Seda Altuner'in hal ve tavırları izleyicinin ilgisini çekmektedir. Kanal D'de izleyiciyle buluşan dizide Gönül rolüyle Gözde Seda Altuner dikkat çekiyor. Peki ama Sadakatsiz Gönül kimdir?

Sadakatsiz Derin'in annesi Gönül kimdir? 

Sadakatsiz dizisinde Gönül'ü Gözde Seda Altuner canlandırmaktadır. Kırklı yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Tekirdağ’da tanınan bir aileden geliyor. Erken yaşta Haluk ile evlenmiş ve bu evlilikten kızı Derin ile oğlu Demir dünyaya gelmiş. Cemiyette saygın bir kadın.  Zengin görünmekten kaçınmıyor. Kimi zaman iyi bir anne; kimi zaman ise çocuklarına, kendi yapamadıklarının misyonunu yüklemekte. Özellikle Derin’in hem kendini geliştirmesi hem de evlenip iyi, dışarıdan bakanların gıpta edecekleri saygın bir evlilik gerçekleştirmesi konusunda fazlasıyla hassas.

Gözde Seda Altuner kimdir kaç yaşında?

Sadakatsiz'de Gönül karakterini canlandıran Gözde Seda Altuner 1982 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya geldi. Güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.. Seda Altuner oyunculuğun yanı sıra, senaryo yazarı olarak da çalışmalarda bulundu. İlk kamera önü oyunculuk deneyimini ise 2005 senesinde Ev Hapsi isimli dizi ile gerçekleştirdi. Daha sonra bir çok sinema ve dizi projesinde rol aldı.

Cast-ı Olan mı Var adlı kısa filmin senaryosunu yazdı ve ayrıca rol aldı.

GÖZDE SEDA ALTUNER'İN OYNADIĞI SİNEMA VE DİZİLER;

2020 – Sadakatsiz (TV Dizisi 2020)
2018 – Söz Vermiştin (Bilge)
2018 – Avlu
2018 – Street / Cadde (Kısa Film)
2016 – Paramparça (Leyla Baltacı)
2016 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş (Ece)
2013 – Celal ile Ceren
2011 – Cast-ı Olan mı Var (İşsiz Oyuncu, Kısa Film)
2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki
2009 – Çılgın Kanal (Sevcan)
2009 – Melekler ve Kumarbazlar
2008 – İş Arıyoruz (Pelin)
2007 – Hayat Kavgam
2007 – Eşref Saati (Lütfiye)
2005 – Ev Hapsi

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı