Sadakatsiz Selçuk annesi öldü mü? Sadakatsiz Hicran kimdir? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı?

A A

28.04.2021 - 21:04 Son Güncelleme:

Sadakatsiz dizisinde Selçuk'un çatıdan düşmesinden sonra hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Dizinin 27 Ocak 2021 tarihli yayınlanan bölümünde Selçuk'un fotoğrafına bakarak ağlayan bir kadın görüldü. İzleyiciler dizide Selçuk'un annesi kimdir? sorusunun yanıtını araştırıyor. Sadakatsiz dizisinde Hicran karakterini Nilgün Türksever canlandırmaktadır. Sadakatsiz Hicran'ın gençlik halini ise Melisa Döngel canlandırmıştı.

Sadakatsiz Selçuk annesi öldü mü? Sadakatsiz Hicran kimdir? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz Selçuk'un annesi kimdir? sorusu dizinin izleyicileri tarafından merak edilmektedir. Dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde bir kadının Selçuk'un haberine bakarak ağladığı görüldü. Peki ama Sadakatsiz Selçuk'un annesi kimdir?

Sadakatsiz Selçuk'un annesi kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk'un annesi olduğu tahmin edilen bir kadın görüldü. Dizideki kadın Selçuk'un haberini okuyarak ağlamıştır. Selçuk'un annesinin kim olduğu henüz açıklanmadı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde belli olacaktır. Sadakatsiz dizisinde Selçuk'un annesinin gençlik görüntüleri de dizide yayınlanmıştır. Selçuk'u küçük yaşlarda tek bırakan annesi geçmişi affettirmek için geri dönmüştür. Selçuk çocukken kendisini evde günlerce tek bırakan annesini affetmemektedir. Selçuk annesi tarafından çocuk yaşta bir kadına emanet edilmiştir. Selçuk annesi tarafından terk edildiği için psikolojik problemler yaşamıştır.

Melisa Döngel hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterinin annesi Hicran'ın gençliğini Melisa Döngel canlandırmaktadır. Oyunculuk kariyerine Elif dizisi ile başlayan Melisa Döngel, 1999 İstanbul doğumlu.