Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. 11 Aralık 2021 Şarkılar Bizi Söyler konukları kim?

A A

11.12.2021 - 15:55 Son Güncelleme:

Şarkılar Bizi Söyler konukları her hafta olduğu gibi bu hafta da merak ediliyor. Kanal D ekranlarında her hafta cumartesi akşamları izleyiciye keyifli anlar yaşatan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler'de birbirinden keyifli sanatçılar yer alacak. Peki, Peki, Şarkılar Bizi Söyler konuklar kim? İşte 11 Aralık 2021 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları..

Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. 11 Aralık 2021 Şarkılar Bizi Söyler konukları kim?

Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta birbirinden başarılı konuklar ile ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler’in bu hafta konukları da birbirinden başarılı isimler.

Kanal D ekranlarının müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, her hafta farklı bir sanatçının şarkılarını tema ediniyor. Cumartesi akşamları ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler programında bu hafta akustik şarkılar seslendirilecek. 

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BU HAFTAKİ KONUKLARI

Cumartesi akşamları ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler programında bu hafta Roman gecesi rüzgarı esecek. Roman gecesi konseptli yeni bölümüne Güllü, Balık Ayhan, Tarık Mengüç, Harem, Ümmiye, Cem Bergamalı ve Sinan Zorbey konuk oluyor.