hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. Şarkılar Bizi Söyler 12 Şubat 2022 konukları kim?

  Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. Şarkılar Bizi Söyler 12 Şubat 2022 konukları kim
  expand

  Şarkılar Bizi Söyler konukları her hafta olduğu gibi bu hafta da merak ediliyor. Kanal D ekranlarında her hafta cumartesi akşamları izleyiciye keyifli anlar yaşatan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler'de birbirinden keyifli sanatçılar yer alacak. Peki, Şarkılar Bizi Söyler konuklar kim? İşte 12 Şubat 2022 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta birbirinden başarılı konuklar ile ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler’in bu hafta konukları da birbirinden başarılı isimler.

  ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BU HAFTAKİ KONUKLARI

  Kanal D ekranlarının müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, her hafta farklı bir sanatçının şarkılarını tema ediniyor. Şarkılar Bizi Söyler 36. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Şarkılar Bizi Söyler en son 5 Şubat Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşmuştu. Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki bölümünde, Levent Yüksel şarkıları söylenecek. Programa bu hafta Levent Yüksel ve Büşra Pekin konuk olacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow