Seda Bakan ikinci kez anne olması hakkında konuştu

Seda Bakan ikinci kez anne olması hakkında konuştu

Seda Bakan ikinci kez anne olması hakkında konuştu

Seda Bakan Ekim 2014’te müzisyen Ali Erel ile evlenmiş, Ağustos 2019’da kızı Leyla’yı dünyaya getirmişti. Geçtiğimiz hafta güzel haberi sosyal medyada duyuran oyuncu, "İkinci kez kız bebek annesi olacağım, çok mutluyum" dedi.  

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Seda Bakan, 24 Mart'ta bir milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından hamile olduğunu duyurdu. Belirmeye başlayan karnıyla poz veren oyuncu, kızı olacağını açıkladı: Yeni kız bebek yükleniyor. Dördüncü ayla beraber hayata dönüş başlamıştır.

Hadise, yakın arkadaşının 50 binden fazla beğeni alan gönderisine kalp emojileriyle karşılık verdi. İdil Firat, Bengü, Serkan Altunorak, Berfu Yenenler, Songül Öden ve Cemre Kemer gibi birçok ünlü isim de Bakan'a tebrik mesajları yazdı.

İkinci çocuğuna dört aylık hamile olan Seda Bakan, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Sempatik oyuncu, gazetecilerin röportaj ricasını kırmayarak, ayaküstü kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

Müzisyen Ali Erel ile mutlu bir evlilik sürdüren Bakan, "İkinci çocuğu çok istiyordum o yüzden bana sürpriz olmadı. İkinci kez kız bebek annesi olacağım, çok mutluyum" açıklamasını yaptı.

Ekranlara bir süre daha ara vereceğini belirten 36 yaşındaki oyuncu, "Ailemi biraz daha genişletmek istedim. Ama kızım dünyaya gelince, artık işlere hızlı bir dönüş yapacağım" dedi.