hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Seda-Ümit Erdim çiftinin kızları Ses dört yaşında

  Seda-Ümit Erdim çiftinin kızları Ses dört yaşında
  expand

  Şimdilerde ikinci kez anne-baba olacak olmanın heyecanını yaşayan oyuncu Ümit Erdim ve Seda Erdim'in kızları Ses, dört yaşına bastı. Ünlü çift, kızları için organize ettikleri doğum günü partisinden kareleri takipçileriyle paylaştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ekranların sevilen oyuncusu Ümit Erdim, çocukluk hayallerinin peşinden gitmiş ve pilotaj eğitimi alarak pilot olmuştu. Bir süredir küçük uçaklarda pilotluk yapan Erdim, eğitimlerini tamamlayınca, hobi olarak uçak kullanmaya devam istiyor.

  2017 yılında dünyaevine giren ünlü çift, 2018’de kızları Ses’i kucaklarına almışlardı. Mutlu evlilikleri devam eden çiftten Seda Erdim, şimdilerde ikinci bebeğine hamile.

   

  Oyuncu, eşinin 14 haftalık hamile olduğu haberini 360 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından duyurmuştu. Ses'in elindeki ultrason görüntüsü dikkat çekerken, Erdim beğeni ve tebrik mesajları yağan gönderisine, "Evet hazırsak artık Ses’in abla olduğu bölüme geçiş yapıyoruz. Biz artık dört kişiyiz" notunu düşmüştü.

  Heyecanları günden güne büyüyen Ümit Erdim, geçtiğimiz haftalarda eşi Seda Erdim ve kızı Ses ile Yeniköy'de görüntülenmişti. Muhabirlerin “Cinsiyeti belli oldu mu?” sorusuna Erdim’in  kızı cevap vermiş ve “Kız olacak” diye bağırmıştı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kızının bu cevabına şaşıran Ümit Erdim ise “Evet Ses’in de dediği gibi kız çocuğumuz olacak yine, bunu da ilk kez söylemiş olduk” ifadelerini kullanmıştı.

  Konuşmayı çok seven Ses Erdim, yeni doğacak kardeşinin ismini de söylemeyi ihmal etmemişti. Minik Ses, “Kardeşimin ismi de Ela olacak” diyerek Ümit Erdim ve eşi Seda Hanım'ı şaşırtmıştı.

  Tüm bu yaşananlardan haftalar sonra Erdim çiftinin kızları Ses, dört yaşına bastı. Ses için bir parti düzenleyen çift, keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı. Seda Erdim, kendilerini yalnız bırakmayan arkadaşlarına teşekkür ettiği paylaşımına; "Benim ilk göz ağrım artık dört yaşında oldu. O kadar mutlu bir gündü ki zaten fotoğrafları kaydırdıkça tebessüm etmemek elde değil" notunu düştü.

  Ümit Erdim ise partiden kareleri; "Allah bütün evlatlarımızı iyi insanlarla karşılaştırsın, onlara sağlıklı güzel ömürler versin inşallah. Ben de serumum biter bitmez bu fotoğraf karesine yetişebildim şükürler olsun. Tam bir kız çocuğu doğum günü olmuş"  diyerek paylaştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow