magazin haberleri

Sefirin Kızı 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Sefirin Kızı 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Sefirin Kızı dizisi yeni bölüm fragmanı için geri sayım sürerken son bölümde yaşananlar dizinin takipçilerini ekrana kilitledi. Peki, Sefirin Kızı 8. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak ve son bölümde neler oldu?

Sefirin Kızı fragman videosu merakla beklenen yeni bölümde hangi olayların yaşanacağını gösterecek. Dizinin yeni bölümün fragmanının önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. İşte Sefirin Kızı son bölümde yaşanan olaylar…


SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM ÖZETİ


Sadıçlar hapse girerlerken bile akılları Nare’dedir. Necdet hala dışarda olduğundan Nare hala tehlikededir ve onlar demir parmaklıkların arkasında, birbirlerini acıtarak volta atmaktan başka hiçbir şey yapamamaktadırlar.


Sancar canını dişine takarak Necdet’in yakalanmasını ve kendi koğuşuna yerleştirilmesini sağlar. Necdet’i tutanın annesi olduğunu öğrendiğinde ise dünyası başına yıkılır. Bir kez daha sırtından bıçaklanmıştır.


Sadıçlar hem ailelerine hem de birbirlerine olan güvenlerini sorgulayarak hapis hayatına alışmaya çalışırken, Sancar’ın içini ferahlatan tek bir şey vardır. Necdet’in içeride, Nare’nin güvende olması…


Oysaki güvende zannettikleri Nare’nin sığındığı odaya kadar girmiştir asıl tehdit. Akın Nare’yi köşeye kıstırmak için Gediz’in evindedir.


Nare ise sadıçlar hapisteyken yapayalnızdır ama Akın’la savaşmak için ne Sancar’a ne Gediz’e ihtiyacı vardır. Türküde dediği gibi, “Arkadaşlar uykulardan uyanmalıdır” çünkü, yıllardır tek başına direnen Nare, bir kez daha tek başına savaşmanın ve Akın’dan sonsuza dek kurtulmanın yolunu bulmuştur.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS