Sefirin Kızı bitti mi? 19 Nisan 2021 Sefirin Kızı bu akşam var mı neden yok? Sefirin Kızı günü mü değişti?

A A

19.04.2021 - 19:31 Son Güncelleme:

STAR TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı'nın yayın günüyle ilgili bilgiler araştırılıyor. Her pazartesi Star TV'de ekrana gelen Sefirin Kızı'nın bu akşam yayınlanmayacağı belirtildi. Birçok izleyici STAR TV yayın akışını merak ediyor. Sefirin Kızı dizisinin final yapacağı iddia edilmişti. Peki ama Sefirin Kızı bitti mi, bu akşam neden yok?

Sefirin Kızı bitti mi? 19 Nisan 2021 Sefirin Kızı bu akşam var mı neden yok? Sefirin Kızı günü mü değişti?

STAR TV'de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi hakkında final yapacağı iddia edilmişti. İzleyiciler her pazartesi yayınlanan dizinin bu akşam yayınlanmaması hakkında bilgileri araştırılıyor. Birçok izleyici Sefirin Kızı'nın yayından kaldırıldığını araştırıyor. Peki ama Sefirin Kızı bitti mi, yayın günü mü değişti?

Sefirin Kızı bitti mi?

Sefirin Kızı dizisi her pazartesi ekrana geliyordu. Dizinin yeni bölüm fragmanında yayın gününün değiştiği bilgisine yer verildi. Sefirin Kızı dizisi artık salı günü yayınlanacak. 

Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman?

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü Salı günü yayınlanacak. Sefirin Kızı 49. bölümde; Mavi ve Melek için Mavi’nin çabaları sayesinde konağın kapıları tekrar açılır. Ancak Halise’nin nasır tutan kalbinin kapılarının açılmaya hiç niyeti yoktur.
Sedat ve Güven, Halise’nin üzerinde kurdukları baskının dozunu artırırken konakta da Gülsiye, tanık oldukları karşısında Halise ile ilgili korkunç bir şüpheye sürüklenir.
Halise ise vicdanıyla evladını kaybetme ihtimali arasında kalır.
Elvan öğrendiklerini sindirmeye çalışırken arka arkaya tüm hayatını değiştirecek kararlar vermek zorunda kalır.
Aklı ve kalbi arasında gelgitler yaşarken Bora ve Yahya’nın hamleleriyle iyice köşeye sıkışacaktır.
Sancar kalbindeki kuşkulardan arınıp tüm ailesine sahip çıkmaya çalışırken yine Mavi’nin tek başına alacağı bir kararla sınanacaktır.
Üstelik bu karar yalnızca ikisini değil Sancar’ın sevdiği başka hayatları da etkilemektedir.