magazin haberleri

'Seksi bıraktım' diyen Okan Bayülgen: Şaka yaptım!

Şovmen Okan Bayülgen, "Seksi tamamen bıraktım ve çok rahatım” açıklamasıyla gündem olmuştu. Okan Bayülgen, muhabirlere yaptığı yeni açıklamada, "Kimsenin bir şeyi bıraktığı yok" şeklinde konuştu.Okan Bayülgen, muhabirlere yaptığı yeni açıklamada, "Kimsenin bir şeyi bıraktığı yok, bu Teoman'ın müziği bırakması gibi bir şey değil. Bir ilişkim var ve her şey yolunda. Yorumlardan en çok Haydar Dümen'in söylediği 'Dümen yapıyor'u beğendim. Ben komedyenim ve şaka yaptım" dedi.
Okan Bayülgen, geçtiğimiz gün flaş bir itirafta bulunmuştu. Posta Gazetesi'nden Oya Çınar'a röportaj veren 54 yaşındaki şovmen, "Seksi tamamen bıraktım ve çok rahatım” açıklamasıyla gündem olmuştu.
Okan Bayülgen'in "Bütün kötülüklerin anası seks. Buradan herkese söylüyorum. Un da yiyin, şeker de tuz da. Üç beyazdan kaçınmaya gerek yok. Kilo da alın, hiç sorun yok. Yeter ki seks yapmayın. Benim tavsiyem, uzun bir hayat için seksi bırakmak şart" şeklindeki sözleri tartışılmaya devam ediyor.
Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk olan Nurseli İdiz, magazin manşetlerinden inmeyen "Seksi bıraktım" açıklaması hakkında çarpıcı bir yorumda bulundu.
Usta sanatçının, Okan Bayülgen'in olay yaratan açıklamasına kahkahalarla cevap vermesi dikkati çekti.
Nurseli İdiz, "Yaptıklarına saysın, perhize girsin biraz! diyerek, ünlü şovmene göndermede bulundu.
Başarılı tiyatrocu, bir süredir TV ekranında uzak kalan Bayülgen için, "Arkadaşımdır, esprilidir, zekidir. Tiyatroda birlikte sahne aldık, oyunculuğu çok iyidir" şeklinde konuştu.
Ömür Gedik, Okan Bayülgen'in olay itirafına twitter hesabı üzerinden cevap vermişti.
Ünlü şarkıcı, "Seks zararlı diyen Okan Bayülgen kağıt üstünde haklı olabilir ama pratikte kendisine katılmıyorum" mesajını yayınlamıştı.
10 / 12
'Seksi bıraktım' diyen Okan Bayülgen: Şaka yaptım!
Okan Bayülgen, "Yıllarca Türkiye’nin en seksi erkekleri listelerinin ön sıralarındaydınız. Şimdi 'Neden yokum?' diye bozuluyor musunuz?" sorusuna da cevap vermişti.
11 / 12
'Seksi bıraktım' diyen Okan Bayülgen: Şaka yaptım!
Başarılı isim, "Hayır, hâlâ seksiyim. Ama kendi kategorimde. Ben bir erotik film yıldızıyım. Erotik kasetler satan dükkanlardaki kategorilere bakarsanız farklı farklı kategoriler görürsünüz. Benim de sadece kategorim değişti" ifadelerini kullanmıştı.
12 / 12
'Seksi bıraktım' diyen Okan Bayülgen: Şaka yaptım!
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS