Selena Gomez'den kilo eleştirilerine yanıt!

Selena Gomez'den kilo eleştirilerine yanıt!

Selena Gomez'den kilo eleştirilerine yanıt!

Son dönemde aldığı kilolar nedeniyle eleştirilen 29 yaşındaki ünlü şarkıcı Selena Gomez, yayınladığı video ile yorumları umursamadığını ve her haliyle kendini kabul ettiğini açıkladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz aylarda Oscar Ödül Töreni'nin bir nevi provası olarak nitelendirilen SAG Ödülleri Töreni'nde boy gösteren Selena Gomez, şıklığı ile kırmızı halıya damga vurmuştu.

Oscar de la Renta imzalı siyah bir elbise giyen ünlü isim, stilini stiletto ayakkabıları ve 1 milyon dolar değerinde Bulgari imzalı bir kolye ile tamamlamıştı.

Ancak Gomez, kırmızı halıda bir talihsizlik yaşamış ve düşmüştü. Düştükten sonra ise ayakkabılarını eline almıştı. Hayranlar ise yıldızın ayakkabılardan vazgeçme kararını hemen fark etti ve bu anlar sosyal medyada gündem olmuştu.

Birçok sosyal medya kullanıcısı, ünlü isme; "Selena'nın en büyük ünlülerden bazılarının önünde çıplak ayakla dolaşması, aslında yapabileceği en Selena Gomez davranışı “Selena Gomez, SAG ödüllerinde yalınayak sunum yapıyor ve buna bayılıyorum" gibi yorumlar yapmıştı.

Şu sıralar TikTok’u aktif bir şekilde kullanan dünyaca ünlü oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, değişen vücudu ve aldığı kilolar nedeniyle gelen eleştirilere cevap verdi.

29 yaşındaki şarkıcı zayıf kalmaya çalıştığını ama canı bir şeyler yemek istediğinde kendine engel olmadığını ve yiyeceklerin tadını çıkardığını belirtti.

“Ama dürüst olmak gerekirse kilomu umursamıyorum çünkü insanlar her zaman eleştirecek bir şeyler bulacak” açıklamasında bulunan Gomez, geçtiğimiz yıllarda da kilosuyla ilgili gelen eleştirilerin çok beklenmedik olduğunu ve bu kadar kötü yorumlarla karşılaşmayı beklemediğini belirtmişti.

'Çok zayıfsın, çok kilolusun, bu sana küçük gelmiş’ gibi yorumları artık umursamadığını belirten Gomez, “Ben bu halimle mükemmelim” diyerek tüm eleştirileri yok saydığını vurguladı.