hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Selin Demiratar oyunculuğu bıraktı

  Selin Demiratar oyunculuğu bıraktı
  expand

  Oyunculuk serüvenine henüz 16 yaşında 'Koçum Benim' dizisiyle adım atan Selin Demiratar, 1999 yılında düzenlenen Miss Globe Türkiye yarışmasında birinci seçildi. 'Feyza' karakterini canlandırdığı, başrolünde şarkıcı Kutsi ile yer aldığı 'Huzur Sokağı' (2012-2014) dizisinden bu yana ekranlarda uzak olan tescilli güzel, çarpıcı bir açıklamaya imza attı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'Koçum Benim', 'Acı Hayat', 'Adanalı' ve 'Huzur Sokağı' ile bir döneme damgasını vuran Selin Demiratar, 2020 yılında kendisinden 10 yaş büyük iş insanı Mehmet Ali Çebi ile nikâh masasına oturduktan sonra hem ekrandan hem de magazin dünyasından uzaklaştı.

  Hayranlarından yeni projelerde görmek istediği ünlü isim, önceki gün yakın arkadaşı Seda Bakan’ın reklam yüzü olduğu cilt bakım markasının lansmanında ortaya çıktı.

   

  Seda Bakan ile birlikte objektiflere poz veren ve basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 39 yaşındaki güzel, kariyeriyle ilgili aldığı sürpriz kararı ilk kez açıkladı.

  Oyunculuğu bıraktım, artık emekli oldum. Çok küçük yaşlarda başlamıştım, 16-17 yaşında. Set temposu bana yorucu geldi ve böyle bir karar aldım. Setleri özlemiyorum, artık izlemeyi seviyorum. Bir daha set temposuna girmem zor. Belki ileride küçük roller alabilirim. İzlerken çok anlamıyoruz ama uzun saat çalışma temposu, haftanın altı günü sette olmak çok yorucu. Zaten artık teklif de gelmiyor. Başlarda ikna etmeye çalışanlar oldu ama bence artık herkes emekliliğime alıştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  1999 Miss Globe Türkiye birincisi ve dünya üçüncüsü olan, şimdilerde kameralardan uzak bir hayatı tercih eden Selin Demiratar, "İstanbul'da olacağım, buranın kalabalığını seviyorum" açıklamasını yaptı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow