magazin haberleri

Nefes, Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde teklifi kabul edecek mi?

Nefes, Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde teklifi kabul edecek mi?

Yiğit’in sağlığına kavuşmasının arından Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenmeye başlanmıştı. Nefes’in oğlu için yaptıkları Tahir’in fedakarlıklarını bir kez daha gözler önüne sererken bu kez beklenmedik bir teklif gelecek. Peki, Nefes Sen Anlat Karadeniz 29. bölümde Tahir’in teklifine “evet” diyecek mi?

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu Tahir ve Vedat ikilisinin evlilik yolunda ilk adımı atacaklarını gösterdi. Vedat meselesini halleden Tahir geçtiğimiz hafta kendi canını hiçe sayarak Yiğit’i alevlerin arasından kurtarmıştı. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölüm tanıtımı ve bu hafta sevilen dizide yaşanacaklar…

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSU

SEN ANLAT KARADENİZ 29. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir, Nefes’le evlenmek istediğini ifade ederek tüm ailenin önünde kendisine evlenme teklifi edecek. Öte yandan gördüğü yüzük karşısında büyük sevinç yaşayan Nefes “Sen bana yeniden hayal kurmayı öğrettin” diyecek. İkilinin düğün kararı çevrelerinden olumlu tepkiler alırken Vedat bu duruma daha da öfkelenecek. Peki, yeni bölümde Vedat, Tahir’le Nefes’in mutluluklarına engel olabilecek mi?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yiğit'i kaybeden Nefes umudunu yitirmek üzereyken elinden Tahir tutar. Nefes'e kim olduğunu hatırlatan Tahir, karısını tekrar ayağa kaldırabilecek mi? Oğlum dediği Yiğit'i Vedat'ın elinden kurtarabilecek mi? Yiğit, Vedat karşısında güçlü durmaya çalışırken Vedat'ın sabrını zorlar. Vedat oğluna yaklaşmak için her yolu denerken Yiğit baba olarak kendine çoktan Tahir'i seçmiştir. Nefes'i oğlunun yokluğuyla sınayan Vedat, onu sonucunu bildiği bir tercihe zorlar. Tahir mi Yiğit mi diyen Vedat, Nefes'i elde etmeyi başarabilecek mi?

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS