magazin haberleri

Sen Anlat Karadeniz 42. bölüm fragmanı: Vedat yine gündemde!

 Sen Anlat Karadeniz 42. bölüm fragmanı: Vedat yine gündemde!

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı Nefes’in bir kez daha Vedat’la karşı karşıya geleceğini gösterdi. Tahir’in yokluğunu fırsat bilerek Nefes’e ve Yiğit’e yaklaşmak isteyen Veda yine boş durmayacak. Peki, Sen Anlat Karadeniz 42. bölümde Tahir peşindeki isimlerden kurtulabilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu Vedat ve çevresinde sıra dışı gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Tahir’in güvenlik güçleri tarafından aranması nedeniyle bölgeden uzaklaşması Vedat’a gün doğuracak.  Peki, Tahir’e ihtiyaç duyan Nefes ve Yiğit, Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir’e kavuşabilecek mi?

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSU

SEN ANLAT KARADENİZ 42. BÖLÜM ÖZETİ

Vedat ve Tahir cephesinde beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı haftada Tahir polis ekiplerine yakalanmamak için kaçmak zorunda kalacak. Vedat ise onun yokluğunda Yiğit’e babalık yapmak isteyecek. Nefes’in bir kez daha üzüleceği haftada Vedat bir anda karşısında bitecek.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nefes, Tahir'in hapisten kaçtığını öğrenir. Sevdiği adamın ömür boyunca kaçak yaşamasını istemeyen Nefes bir seçim yapmak zorundadır. Murat Nazar'ı kaçırır. Nazar'ı Murat'ın sırtında Kaleli Konak'ın kapısında gören Saniye, Tahir'den sonra bir oğlunun daha yanlış bir evlilik yapmasına izin vermeyecektir. Tahir, Nefes ve Yiğit'i bulmayı başarır. Tahir birlikte yeni bir hayatın hayalini kurarken, Nefes sevdası için ayrılığa göğüs germeye razıdır.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS