Seni Çok Bekledim Ayliz kimdir? İrem Helvacıoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Seni Çok Bekledim Ayliz kimdir? İrem Helvacıoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Seni Çok Bekledim Ayliz kimdir? İrem Helvacıoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Seni Çok Bekledim dizisi Star TV'de 20:00'de Cuma günleri ekrana geliyor. Seni Çok Bekledim dizisinde İrem Helvacıoğlu oynamaktadır. Helvacıoğlu dizide Ayliz karakterine hayat vermektedir. Peki ama Seni Çok Bekledim Ayliz karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Güzelliğiyle büyüleyen İrem Helvacıoğlu'nun sevgilisi ile ilgili bilgiler ve instagram adresi Twitter gibi sosyal medya hesapları da merak edilmektedir. İşte İrem Helvacıoğlu hakkında bilgiler...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İrem Helvacıoğlu Özcan Deniz'in yeni dizisi Seni Çok Bekledim'in başrolünde yer almaktadır. Dizi her cuma saat 20:00'de ekrana gelmektedir. İrem Helvacıoğlu dizide Ayliz karakterini canlandırmaktadır. İşte Ayliz ve İrem Helvacıoğlu hakkında bilgiler...

Seni Çok Bekledim Ayliz kimdir?

Seni Çok Bekledim Ayliz karakteri İrem Helvacıoğlu tarafından canlandırılmaktadır. Yıllar boyunca birbirine teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girecek ve birlikte inanılmaz bir mucizeye tanıklık edecekler. Hikaye, hayatını ailesinden ayrı kuran iş insanı Kadir (Özcan Deniz) ile babasız büyüyen fotoğrafçı Ayliz'in (İrem Helvacıoğlu ) annesiyle ilişkisine de yer veriyor.

Ayliz isminin anlamı nedir?

İrem Helvacıoğlu kimdir?

Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankara'lıdır. Uzun yıllar Almanya’da kalmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile izleyici karşısına çıktı. Ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. 2016’da No:309 dizisinde Pelin Su karakteriyle ekranlara gelmiştir.Sinema ve dizi oyuncusu İrem Helvacıoğlu, yakın geçmişte ATV ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman gibi önemli isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinde, para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla Karadeniz’e sığınan, inatçı ve acısını içinde yaşayan Nefes karakterini canlandırdı.

Şimdilerde ise Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz karakterini canlandıran Helvacıoğlu, 1.70 metre boyunda, 55 kilo ve Kova burcudur.

İrem Helvacıoğlu hangi dizilerde oynadı?
İrem Helvacıoğlu No 309, Sen Anlat Karadeniz, Kızım ve Ben, Organik Aşk Hikayeleri gibi diziler ve filmlerde rol aldı.