Seni Çok Bekledim dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosu

Seni Çok Bekledim dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosu

Seni Çok Bekledim dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosu

Hayatında hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanan Kadir (Özcan Deniz) ve aşka inanmayan Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu) masal tadındaki aşkını ekrana getirecek olan ‘Seni Çok Bekledim’, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.  STAR TV’nin merakla beklenen dizisi Seni Çok Bekledim her Cuma ekrana gelmektedir. Seni Çok Bekledim dizisinde aşk hikayelerine de yer verildiği gibi tartışma sahneleri de vardır.  Oyuncu kadrosunda hem erkek hem kadın oyuncular dikkat çekmektedir. Seni Çok Bekledim dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Seni Çok Bekledim oyuncuları kimdir? İşte Seni Çok Bekledim hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı ‘Seni Çok Bekledim’in afişi yayınlandı. Yönetmenliğini Şahin Altuğ üstlendiği Skala Yapım ve DNZ Film imzalı ‘Seni Çok Bekledim’, yayınlanan tanıtımlarıyla olduğu kadar, afişiyle de merak uyandırdı. Özcan deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun fotoğraflarının birleşmesinden oluşan afiş, büyük merak uyandırdı.  Seni Çok Bekledim sürükleyici hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki ama Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncuları kim?

Peki ama Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncuları kim?

Seni Çok Bekledim dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Seni Çok Bekledim Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Seni Çok Bekledim dizisi oyuncuları arasında Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu başrolde yer almaktadır. Şahin Altuğ’un yönettiği dizinin oyuncu kadrosunda; Yıldız Kültür, Caner Şahin, Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Mehmet Ulay, Sibel Şişman, Hakan Ummak, Gürkan Güzeyhuz ve Damla Makar gibi sevilen isimler yer alıyor.

Seni Çok Bekledim Kadir (Özcan Deniz) kimdir?

Özcan Deniz, 19 Mayıs 1972 tarihinde Ankara Elmadağ’da doğmuştur. Aslen Ağrı’lıdır. 1977 yılında ailesiyle birlikte Aydın’a yerleşti. Erken yaşta okumayı bıraktı ve müzikle uğraşmaya karar verdi. 13 yaşındayken İzmir’de şarkı söylemeye başladı ve 16 yaşında Antalyada şarkı söyleyerek tüm ailesini geçindirecek parayı kazanmaya başladı. 17 yaşında İstanbul’a geldi ve burada bir süre pavyonlarda çıktıktan sonra 18 yaşında Almanya München’e gitti. Yaşar Yağmur’la tanıştı ve böylece “Yine Ağlattın Beni” adını taşıyan ilk albümünü çıkardı. Aşkım Dağlarda Gezer dizisi ile oyunculuk hayatına başlayan Özcan Deniz, 2002 yılında hem müzik hem dizi alanında büyük bir başarı yakaladı. Asmalı Konak dizisinde Ürgüp’ün en zengin ve en büyük ağası olan Seymen Ağa karakterini canlandırdı ve bu dizi Türk televizyon tarihinin en çok reyting alan dizisi oldu. Özcan Deniz kendi dizisi Seni Çok Bekledim’de Kadir karakterine hayat vermektedir.

Seni Çok Bekledim Ayliz (İrem Helvacıoğlu) kimdir?

İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı’dır. Uzun yıllar Almanya’da kalmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.İlk olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile izleyici karşısına çıktı. Ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. 2016’da No:309 dizisinde Pelin Su karakteriyle ekranlara gelen sinema ve dizi oyuncusu İrem Helvacıoğlu, ATV ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman gibi önemli isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinde, para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla Karadeniz’e sığınan, inatçı ve acısını içinde yaşayan Nefes karakterini canlandırdı. İrem Helvacıoğlu, 1.70 metre boyunda, 55 kilo ve Kova burcudur. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Seni Çok Bekledim Erol (İlhan Şen) kimdir?

Star’ın yeni dizisi, ‘Seni Çok Bekledim’ yakında seyircisi ile buluşacak. Dizide, yakışıklı oyuncu İlhan Şen, ‘Erol’ karakterini canlandıracak. “DIŞI ÇOK KALABALIK, İÇİ KİMSESİZ OLANLARDAN” Dizide, Özcan Deniz’in canlandıracağı ‘Kadir’ karakterinin kardeşi ‘Erol’ olarak seyirci karşısına çıkacak olan İlhan Şen, dizideki rolü anlattı. İlhan Şen; “Erol, dışı çok kalabalık, içi kimsesiz olanlardan. Erol’un anlam veremediği, adını koyamadığı bir derdi, bu derde derman ararken düştüğü dipsiz kuyuları var. Nefes almasını, bütün akan sularının durulmasını sağlayan tek kişi, tek kıymetlisi, tek sevdiği olan abisinin gelmesi, tesadüf ve kader kavramlarının tam ortasında, Erol’a hayat anlamımda yeni bir rol veriyor” dedi.