Şevval Şahin iddialara cevap verdi

Şevval Şahin iddialara cevap verdi

Şevval Şahin iddialara cevap verdi

Bir dargın bir barışık uzun süre aşk yaşadığı yazılım mühendisi Yiğit Marcus Aral'dan ayrılan, daha sonra iş insanı Burak Ateş’le aşk yaşadığı iddiasını yalanlayan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, Murat Kazancıoğlu ile yeni bir aşka yelken açmıştı. 22 yaşındaki tescilli güzel, "Kazancıoğlu'nun ailesinin kendisini istemediği" şeklindeki haberlere yanıt verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şevval Şahin, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Murat Kazancıoğlu ile görüntülenmişti. Sürpriz bir ilişkiye başlayan ikili, ilk kez objektiflere yakalanmıştı. El ele Bebek sokaklarında dolaşan Murat Kazancıoğlu ve Şevval Şahin, kameraları fark edince panik olmuştu. Görüntülendikleri anda birbirlerinin ellerini bırakmayı tercih eden çift, kısa süre konuştuktan sonra bir mekana yönelmişti. Şahin ve Kazancıoğlu, basın mensuplarının "Hayırlı olsun" sözlerini, "Teşekkürler” diye cevaplandıktan sonra koşar adım mekana giriş yapmıştı.

 

Şevval Şahin, Etiler'de objektiflere takılmıştı. Sosyal medya hesabından yayınladığı tatil pozlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran 22 yaşındaki model, alışveriş turuna çıktığını söyledi. Yazın nasıl geçtiğini soran muhabirlere ise "Şu ana kadar geçirdiğim en güzel yazdı. Aksiyonu bol bir yaz geçirdim" yanıtını verdi.

Son dönemde magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Şevval Şahin, yeni ilişkisi hakkında konuştu. Özel hayatıyla da magazin gündeminden düşmeyen tescilli güzel, "Aşk hayatımda mutluyum ama fazla detaya girmek istemiyorum. Özelim bana kalsın" ifadelerini kullandı

 

Murat Kazancıoğlu'ya yeni bir aşka yelken açan Şevval Şahin, önceki gün Arnavutköy'de yürüyüş yaparken görüntülendi. Kazancıoğlu'nun ailesinin kendisini istemediği haberleri hatırlatılan tescilli güzel, şaşkınlıkla, "Her şey yolunda, öyle bir şey yok. Haberi de görmedim bu arada, nereden çıktı?" diye konuştu. İlişkinin nasıl ilerlediği sorularına ise Şahin, "Süper, dört dörtlük" şeklinde cevapladı.