hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Aşk Mantık İntikam Menekşe kimdir? Menekşe gerçek adı! Zeynep Kankonde kaç yaşında?

  Son dakika: Aşk Mantık İntikam Menekşe kimdir Menekşe gerçek adı Zeynep Kankonde kaç yaşında
  expand

  FOX TV'de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin karakterleri ve oyuncuları merak ediliyor. Aşk Mantık İntikam dizisinde Menekşe karakteri dikkat çekti. Zeynep Kankonde, Aşk Mantık İntikam dizisinde Menekşe karakterine hayat veriyor. Peki ama Menekşe kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncuları arasında yer alan Zeynep Kankonde son bölümde dikkatleri üzerine çekti. Zeynep Kankonde sevilen dizide lafını esirgemeyen kişi olarak biliniyordu. İşte Zeynep Kankonde hakkında bilgiler...

  Zeynep Kankonde kimdir? 

  Menekşe lafını hiç kimseden esirgemeyen, açık sözlü, çalışkan, hırslı, esprili, eğlenceli bir kadındır. Eli çok lezzetlidir. Kocasını bu yaşa gelmesine rağmen hala aşkla sever. Menekşe çocuklarını zorlamayı sever, onları böylelikle hayata hazırlayacağını düşünmektedir. Menekşe mahallelinin de saygı duyduğu bir kadındır. 

  Zeynep Kankonde, 3 Mart 1980 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Ekol Drama ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitmenlik yapan Zeynep Kankonde Familya, Tutar mı Tutar, Kiraz Mevsimi, Ulan İstanbul, Kayıp, Merhaba Hayat, 2 Yaka Bir İsmail, Güz Gülleri, Dedemin Fişi, Görümce, Bir Baba Hindu Kırık Kalpler, Arif V 2016 ve Yeni gelin gibi yapımlarda rol almıştır. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow