Son dakika: Barbaroslar 16. bölüm izle tek parça! Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı son bölüm full izle!

A A

21.01.2022 - 00:15 Son Güncelleme:

TRT 1'de yayınlanan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin 16. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 16. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Barbaroslar dizisinin 16. bölümünde; Herkesi tutuklayın emri gündem oldu. İşte Barbaroslar 16. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Son dakika: Barbaroslar 16. bölüm izle tek parça! Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı son bölüm full izle!

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin 16. bölümü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Barbaroslar dizisinin son bölümünde; Hristiyan birliği ile bir anlaşma yapmak için Venedikli Leonardo Barbarigo’nun getirilmesini bekleyen Pietro, kaleye Oruç Reis’in girişiyle büyük bir yıkıma uğramıştı. Baba Oruç bu hamlesiyle Akdeniz’de Türklerin hakimiyet sürdüğü tüm adaları ele geçirmeyi hedefleyen Pietro ve Hristiyan Birliği’nin planlarını nasıl bozacak ve Midilli’ye çevrilen topları nasıl engelleyecektir? İşte Barbaroslar son bölüm full izle linkleri...

Barbaroslar 16. bölüm izle

Hızır, ele geçirdikleri Antuan ve Leonardo’dan mahzenden kaçmalarına Meryem’in yardım ettiğini öğrenmişti. Ağabeyi Pietro’nun öldürüleceği endişesiyle Leonardo’yu kaçırma girişiminde bulunan Meryem, Hızır’a asıl gerçeği söyleyecek midir? Hızır, Meryem’in bu ihaneti karşısına ne yapacaktır?

Şahin’den aldığı bilgiyle handaki Unita evraklarına ulaşan Isabel, kardeşinin tutulma ihtimalinin bulunduğu yeri keşfetmiş ve kendisine yardımcı olması için Oruç’a haber yollamıştı. Oruç’un gelmeyişiyle tek başına kalan ve etrafı yüzü kapalı adamlar tarafından sarılan Isabel ne yapacaktır? Onu kim, nasıl kurtaracaktır? Hüma, İskenderiye’de kuracağı atölye için Osmanlı’dan ahiler getirmeyi başarmıştı. Osmanlı’nın topraklarında giderek yükselişi karşısında Karabay ve Firuze ne yapacaktır?

Şahbaz, Barbaros kardeşlerin Akdeniz’de güçlenmesinden rahatsız olan Derya Beylerini yanına çekerek Oruç'a had bildirmelerini istemiş fakat hanı basan Piri Reis kılıcıyla onlara büyük bir gözdağı vermişti. Şahbaz ve Derya Beyleri bunun intikamını nasıl alacaklardır?