Dün akşam Masterchef'te kim elendi, kim gitti? 27 Kasım 2022 Masterchef elenen isim kim oldu?

Dün akşam Masterchef'te kim elendi, kim gitti? 27 Kasım 2022 Masterchef elenen isim kim oldu?

Dün akşam Masterchef'te kim elendi, kim gitti? 27 Kasım 2022 Masterchef elenen isim kim oldu?

TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye’de, bu sezonun on üçüncü eleme heyecanı yaşandı. Yeni sezonda hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunları sonrasında potaya giren 4 yarışmacıdan biri dün akşam elendi. Eleme gecesinde mavi ve kırmızı takım yarışmacıları heyecana boğuldu. Dün akşam gerçekleşen eleme gecesinde ilk etapta şefler tarafından belirlenen mor patatesle en iyi tabağı hazırlayan 4 isim oylamaya çıktı . Ayrıca ikinci turda ise Tatlı Dilek adlı tatlı oylamaya çıktı . Masterchef’te bir yarışmacı elenerek hayallerine veda etti. Peki, MasterChef kim elendi? İşte 27 Kasım 2022 "Masterchef Türkiye’de kim gitti" sorusunun yanıtı!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Masterchef’e veda eden on üçüncü yarışmacı dün akşam belli oldu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te dün akşam yarışmaya bir kişi veda etti. Yarışmanın müdavimleri ''MasterChef kim elendi, kim gitti?'' sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef'te kim elendi? İşte, 27 Kasım 2022 Pazar Masterchef Türkiye'ye yaşananlar!

MASTERCHEF’TE DÜN KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gamze, Fatma Nur, Tolga ve Burak Kaya dörtlüsünden biri yarışmaya veda etti. MasterChef Türkiye'de eleme potasından ilk kurtulan isim Burak Kaya oldu ardından Gamze Nur potadan kurtuldu. 

Tolga oylama sonucunda 28 puan aldı. Fatma Nur'un son oyları birazdan açıklanacak. Fatma Nur 13 puan alırsa Tolga ile aynı puana sahip olacak. 14 puan ve üzeri alırsa yarışmaya devam edecek. 12 puan alırsa yarışmadan elenecek. 

Puan durumu tablosu...

Gamze 36 puan Burak Kaya 34 puan Tolga 28 puan Fatma Nur 15 puan

Danilo Şef, ''Senin tatlında problem var. İki puding kesildi. Maalesef sana verdiğim puan 4.'' dedi.
Somer Şef, ''Pudingin kesilmesi sıkıntı çıkaracak bir hata. Puding kesik olunca da benim sana verebileceğim en iyi puan 4.'' açıklamasını yaptı.

Mehmet Şef, ''Her hafta yapılan şef tabaklarında bire bir yapan Fatma Nur bugün de aynısını yaptı. Tatlı da görsellik çok önemli tatlı kendi iyi olduğu sürece. Ben zaten kaynatırken görmüştüm, bu dereceye kaynamaya bu tatlının ayakta kalması mucizeydi. Tatlı kesik. 3 puan.'' cümlelerini belirtti.

MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Fatma Nur oldu. Fatma Nur 26 puan aldı.