Son Dakika

Son dakika: Destan dizisi neden yok, Destan yeni bölüm ne zaman? Bu akşam Destan var mı? 11 Ocak 2022 ATV yayın akışı

A A

11.01.2022 - 19:38 Son Güncelleme:

ATV yayın akışı bilgileri Destan dizisinin yeni bölüm yayın tarihi ile ilgili bilgileri gösterdi. Yılbaşı haftasında birçok dizi reklam anlaşmaları ve tatil sebebiyle yeni bölümü ekrana getirmemişti. Peki, bu akşam Destan var mı, yeni bölüm ne zaman? Salı günleri ekranda olan Destan neden yok?

Son dakika: Destan dizisi neden yok, Destan yeni bölüm ne zaman? Bu akşam Destan var mı? 11 Ocak 2022 ATV yayın akışı

Her salı takipçilerinin karşısında olan Destan'ın bu hafta ekrana gelip gelmeyeceği belli oldu. atv yayın akışı bilgileri dizinin ne zaman takipçilerinin beğenisine sunulacağını gösterdi. İşte diziyle ilgili son gelişmeler…

DESTAN VAR MI, NEDEN YOK?

ATV 11 Ocak 2022 yayın akışı bilgileri göre Destan bu akşam yeni bölümünü ekrana taşımayacak. Dizinin saatinde Destan'ın özel bölümü ekrana gelecek. Yılbaşı haftası olması nedeniyle dizilerin büyük bir bölümü bu hafta ekranda olmamıştı. Bu dizilerden bir tanesi de Destan idi. Fakat artan covid-19 vakaları sebebiyle Destan'ın bu hafta da ekranda olmaması bekleniyor.

DESTAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Salı günleri takipçileriyle buluşan dizinin yeni bölümünün 18 Ocak 2022 Salı günü ekrana taşınması planlanıyor. Proje kaldığı yerden takipçileriyle buluşmaya devam edecek.