Son dakika: Esra Erol Arzu kimdir? Arzu ne okuyor? Esra Erol Hafize kaç yaşında, nereli? Esra Erol Hasan Yıldız olayı nedir?

A A

31.01.2022 - 18:44 Son Güncelleme:

Esra Erol'da programında Arzu ve Hafize olayı gündem oldu. Arzu, annesi Hafize'nin kaçtığı Hasan'a neden evlenmek istediğini sorunca alaycı gülümsemeyle karşılaştı. Hafize, kızının parasının peşinde olduğunu belirtti. Peki ama Esra Erol Hasan Yıldız, Hafize ve Arzu olayı nedir?

Son dakika: Esra Erol Arzu kimdir? Arzu ne okuyor? Esra Erol Hafize kaç yaşında, nereli? Esra Erol Hasan Yıldız olayı nedir?

Çocuklarını geride bırakarak gitmesiyle annesinin evlilik kuramayacağını söyleyen Arzu, "Sen beni buraya çıkmak zorunda bıraktın. Sen bize sormadık ki... Sen evliliğini yaparken önce çocuklarına soracaksın. Ben bir karar aldım siz ne düşünürsünüz diye. Bak yine birinin yanında aldın soluğu. Anne peşini bıraktığımızda birinin yanına gidiyorsun. Sen yapamazsın, senin kararın olamaz bu." ifadelerini kullandı.

Esra Erol'un 28 Aralık 2021 Salı günü yayınlanan bölümünde Arzu yeniden ekranlara geliyor. Arzu annesini kurtarabilecek mi?
Hafize Hanım kızını hafta sonu aradığını zira araması gerektiğini, kızı ile görüşmek için aradığını söylerken Arzu annesi ile bir gece geçirmek istediğini, hafta sonu kardeşinin geldiğini, onunla vakit geçirdiklerini ifade etti.

Hafize çocuklarına geri döndü 

Arzu Özen ve Hafize Gülşen Esra Erol canlı yayınına el ele çıkarak izleyenleri mutlu etti.