Son Dakika

Son dakika: Esra Erol Zeynep Karasakal kimdir? Esra Erol'da Zeynep, Saliha ve Firdevs olayı nedir?

A A

10.01.2022 - 02:17 Son Güncelleme:

Esra Erol'da programına katılan Saliha Hanım kızını bulmak istediğini söyledi. Evli olan 23 yaşındaki kızının kayıp olduğunu belirten anne canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. İşte Esra Erol'da programındaki Zeynep Karasakal olayına dair bilgiler...

Son dakika: Esra Erol Zeynep Karasakal kimdir? Esra Erol'da Zeynep, Saliha ve Firdevs olayı nedir?

ATV'de hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da programında anne kızın hikayesi konu olarak ele alındı. Zeynep Karasakal'ın yaklaşık 1 aydır kayıp olduğu iddia edildi. Anne Saliha hanım kızını bulmak için Esra Erol'a katıldı.

Esra Erol'da Zeynep - Saliha olayı nedir?

Ekranların ilgiyle izlenen Esra Erol'da programında bu hafta yürekleri paramparça eden bir konu işlendi. Saliha Hanım, 23 yaşındaki kızı Zeynep'i bulmak için canlı yayına katıldı. Zeynep'in 17 yaşındayken Muhammet isimli bir kişiye kaçtığını ve evlendiğini söyleyen Saliha Hanım, şimdi de kızının ortadan kaybolduğunu ifade etti. Programa bağlanan kızı ise artık başka biriyle birlikte olduğunu itiraf ettikten sonra Saliha Hanım sinir krizi geçirdi. 

Kızının evli olduğunu vurgulayan Saliha Hanım, damadı Muhammet Karasakal'ın kendisini aradığını "Zeynep yok" dediğini ve bunun üzerine karakola gittiklerini belirtti.  Esra Erol'un ulaştığı Zeynep Karasakal ise açıklamalarıyla herkesi şoke etti. Zeynep Karasakal, canlı yayına telefonla bağlanarak "Ben gayet iyiyim, neden bunu anlamıyorsunuz? Annemle konuştum, Diyarbakır'dayım. Burada güzel bir yuva kurdum, mutluyum" dedi. Eşi Muhammet Bey'in hayatındaki kişiden haberi olmadığını dile getiren Zeynep Hanım, "Ben eşimle konuşmak istemiyorum. Zaten boşanma aşamasındayız. O dava açmış yakında mahkememiz var" ifadelerini kullandı.Saliha Hanım, "Orada ağlayarak beni rezil etme" diyen ve ardından telefonu kapatan kızına ise "Kızım bağırma yavrum, hep böylesin. Beni dinlemezsin, hep dışarıdakileri dinlersin. Gel beni dinle, gel kızım" diyerek seslendi.