Son dakika: Halil Necipoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Kur'an-I Kerim'i Güzel Okuma Yarışması jürileri belli oldu!

A A

17.04.2022 - 18:56 Son Güncelleme:

TRT 1'de Ramazan Ayı boyunca Kur'an- I Kerim'i Güzel Okuma yarışması programı yayınlanıyor. Yarışmadaki jüri üyelerinin kim olduğu araştırılıyor. İşte Kur'an-I Kerim'i Güzel Okuma Yarışmasında yer alan Halil Necipoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adrsei ne? sorularının yanıtı.

Son dakika: Halil Necipoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Kur'an-I Kerim'i Güzel Okuma Yarışması jürileri belli oldu!

TRT 1 ekranlarında Ramazan ayı boyunca her gün yayınlanan Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması yayınlanıyor. Yarışmanın jüri üyeleri merak ediliyor. İşte 2021 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması jüri üyeleri...

Halil Necipoğlu kimdir?

İlahiyatçı, din adamı, tasavvuf müziği sanatçısı, televizyon programı sunucusu. Star Tv’de Ramazan Bereketi programını sunan Halil Necipoğlu, 1968 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. Babası da imam olan Halil Hoca, 14 yaşında hafızlık eğitimini tamamladı. İmam Hatip Lisesi ve İlahiyat Fakültesi ön lisans mezunudur. Hafız Amir Ateş’ten musiki dersleri de alan Halil Necipoğlu, 2011 yılında Dolmabahçe Sarayı Camisi’nde imamlık görevi yaptı. Çeşitli kanallarda sahur programları hazırlayıp sundu. Son olarak Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasında jüri üyesi olarak görev yapmaktadır. Camideki Adam ve Semavi Vuruşlar isminde albümleri de bulunan Halil Necipoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.