hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Kanunsuz Topraklar bitti mi, yeni bölüm ne zaman? Kanunsuz Topraklar neden yok, bu akşam var mı? 5 Ocak 2022 FOX TV yayın akışı..

  Son dakika: Kanunsuz Topraklar bitti mi, yeni bölüm ne zaman Kanunsuz Topraklar neden yok, bu akşam var mı 5 Ocak 2022 FOX TV yayın akışı..
  expand

  Kanunsuz Topraklar dizisinin izleyicileri heyecanla yeni bölümü beklerken FOX TV yayın akışında Mutlu Aile Tablosu filmi yer aldı. 5 Ocak FOX TV yayın akışında saat 20:00'de Kanunsuz Topraklar'ın yerine sinema filmi yayınlanıyor. Peki ama Kanunsuz Topraklar'ın yeni bölümü ne zaman, hangi gün? FOX TV yayın akışı bilgileri Kanunsuz Topraklar dizisinin yeni bölüm yayın tarihi ile ilgili bilgileri gösterdi. Yılbaşı haftasında birçok dizi reklam anlaşmaları ve tatil sebebiyle ekrana gelmiyor. Peki, bu akşam Kanunsuz Topraklar'ın yeni bölümü neden yayınlanmıyor?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanunsuz Topraklar dizisi FOX TV'de yeni bölümleri ile her hafta çarşamba akşamları izleyici ile buluşuyor. FOX TV’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar en son 12. Bölümü ile izleyici karşısına çıkmıştı. Kanunsuz Topraklar dizisinin bu hafta 13. bölümü ekrana gelecekti fakat yayın akışında dizi yerine bir film ekrana geliyor. Peki ama Kanunsuz Topraklar dizisi bu akşam neden yok?

  Kanunsuz Topraklar dizisi var mı, neden yok?

  FOX TV'nin reyting rekortmeni dizisi Kanunsuz Topraklar'ın yeni bölümü yılbaşı tatili olması sebebi ile ekrana gelmeyecek. Dizinin 13. Bölümü ile 12 Ocak Çarşamba günü izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

  5 Ocak FOX TV Yayın Akışı 

  ÇARŞAMBA
  08.00
  İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE ÇALAR SAAT
  10.45
  EKONOMİ ARASI
  11.00
  ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN
  CANLI
  13.00
  EN HAMARAT BENİM
  16.45
  FULYA İLE UMUDUN OLSUN
  19.00
  SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER
  20.00
  MUTLU AİLE TABLOSU
  TV'DE İLK
  22.30
  KANUNSUZ TOPRAKLAR
  ALT YAZILI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow