Son Dakika

Son dakika: MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir? MasterChef 2020 ikincisi Barbaros kaç yaşında? Barbaros Yoloğlu restoranı nerede?

A A

14.01.2022 - 21:59 Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye’nin bu akşamki bölümüne 2020 sezonundaki yarışmacılar konuk oluyor. MasterChef Türkiye’nin geçen sezonki eski yarışmacıları yeni yarışmacılar ile birlikte mutfağa giriyor. Peki Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında?

Son dakika: MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir? MasterChef 2020 ikincisi Barbaros kaç yaşında? Barbaros Yoloğlu restoranı nerede?

TV8’de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında Barbaros Yoloğlu dikkat çekti. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini üstlendiği yarışmada 2020 yarışmacısı Barbaros Yoloğlu konuk oldu. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği yarışmada MasterChef Barbaros’e dair bilgiler…

Barbaros Yoloğlu kimdir?

MasterChef Barbaros, 26 yaşındadır ve Samsun'un alaçam ilçesinde dünyaya geldi. Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapan Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile ilgilendi. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi'ne gitmeye karar verdi. Bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalıştı e-ve ardından üniversite eğitimini için gittiği Erzurum'da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etti.

Barbaros Yoloğlu geçtiğimiz yıl Serhat Doğramacı ile birlikte verdiği birincilik mücadelesinde son ana kadar kıyasıya bir rekabet yaşamış ve yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştı.