hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: MasterChef eleme adayı kim oldu, potaya kim gitti? 4 Ekim 2023 MasterChef dokunulmazlığı kim aldı?

  Son dakika: MasterChef eleme adayı kim oldu, potaya kim gitti 4 Ekim 2023 MasterChef dokunulmazlığı kim aldı
  expand

  TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye All Star yarışmasında bu akşam yeni eleme adayları belli oluyor. Sefa'nın elendiği hafta sonrasında bu gece yarışmada eleme potasına girme heyecanı yaşanıyor. Eleme potasına giren 3. ve 4. aday belli oluyor. Peki ama MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliği yaptığı yarışmada bu akşam eleme adayı netleşiyor. Haftanın yeni eleme adayı potaya gönderiliyor.Peki ama eleme adayı kim oldu?

  MasterChef eleme adayı kim oldu?

  MasterChef Türkiye All Star yarışmasında ilk etapta takım oyunu oynandı. Takım oyununda başarılı olan takım Mavi takım oldu. Kırmızı takımda oynanan dokunulmazlıkta mangal ön plana çıktı. Köz tadının yemeklere geçmesini isteyen şefler gecenin en iyi tabağı olarak Azize'yi seçti. Azize kırmızı takımda dokunulmazlığı üst üste iki gün kazandı ve bu hafta eleme adayı olarak Kerem ismini söyledi. Takım oylamasına göre eleme adayı olan isim ise Tanya oldu. Tanya arkadaşlarının kendisini yazmasını haklı buldu ve bu hafta 2'de 0 yaptığını belirtti. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow