hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Yargı Cüneyt kimdir? Hakan Dinçkol kaç yaşında? Hakan Dinçkol instagram!

  Son dakika: Yargı Cüneyt kimdir Hakan Dinçkol kaç yaşında Hakan Dinçkol instagram
  expand

  Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Yargı'nın oyuncu karakterleri arasındaki Cüneyt dikkat çekti. Dizide dikkat çeken yeni karakter olan Cüneyt'e Hakan Dinçkol hayat veriyor. Daha önce Öğretmen dizisindeki Beden Eğitimi Öğretmenini canlandıran Hakan Dinçkol, Yargı'nın oyuncu kadrosunda heyecan yarattı. Peki ama Yargı Cüneyt kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yargı dizisinin oyuncu kadrosuna Hakan Dinçkol dahil oldu. Sevilen oyuncu Hakan Dinçkol, Yuvamdaki Düşman dizisindeki performansıyla tanınmıştı. Cüneyt karakterini Hakan Dinçkol oynuyor. İşte Hakan Dinçkol hakkında bilgiler...

  Hakan Dinçkol kimdir?

  Hakan Dinçkol, 20 Aralık 1981 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunudur. Çocuklugˆu I·stanbul, Kocamustafapas¸a ve Ayvalık'ta geçti. Aslen Yugoslav göçmeni olan Hakan Dinçkol, üniversite yıllarında tiyatro oyunlarında yer aldı ve reklam filmlerinde oynadı.

  Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında rol aldığı Asla Vazgeçmem dizisi ile yaşamış, ardından Savaşçı ve Yuvamdaki Düşman dizilerinde rol almıştır.

  Hakan Dinçkol'un 2008 yılında evlenip 2016 yılında bos¸andıgˆı es¸i Merve Erol'dan, Mayra adında bir kızı vardır.

  Hakan Dinçkol, şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Öğretmen dizisinde beden eğitimi öğretmenine hayat vermektedir. Hakan Dinçkol, 1.83 metre boyunda, 83 kilo ve Yay burcudur.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow