Son Ültimatom oyuncuları kimdir? Son Ültimatom nerede çekildi? Son Ültimatom konusu nedir?

Son Ültimatom oyuncuları kimdir? Son Ültimatom nerede çekildi? Son Ültimatom konusu nedir?

Son Ültimatom oyuncuları kimdir? Son Ültimatom nerede çekildi? Son Ültimatom konusu nedir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Son Ültimatom filmi hakkında bilgiler araştırılıyor. İzleyiciler Son Ültimatom oyuncuları, konusu ve çekim yeri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki ama Son Ültimatom oyuncuları kimdir? İşte Son Ültimatom nerede çekildi? sorusunun yanıtı...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Aksiyon ve gerilim türünde olan Son Ültimatom dizisi 2007 yapımıdır. 80. Akademi Ödülleri töreninde 3 Akademi Ödülü sahibi olmuş, eleştirmenler tarafından çok beğenilmiş, The Bourne Legacy isimli devam filmi düşünülen, İMDb Top 250 listesinde yer alan başrolünü, yani Jason Bourne karakterini Akademi Ödüllü oyuncu Matt Damonun oynadığı, sountrackinde sadece müzikler hariç Moby'nin The Extreme Ways şarkısının yer aldığı bir aksiyon/casus filmidir. Peki ama Son Ültimatom oyuncuları kimdir, nerede çekildi?

Son Ültimatom oyuncuları kimdir?

Son Ültimatom oyuncuları arasında Matt Damon, Julia Stiles, David Strathairn, Scott Glenn, Paddy Considine, Edgar Ramirez, Albert Finney, Joan Allen, Tom Gallop, Daniel Brühl, Scott Adkins yer alıyor. 

Son Ültimatom oyuncuları ve karakterleri

Matt Damon: Jason Bourne
Julia Stiles: Nicky Parsons
David Strathairn: Noah Vosen
Scott Glenn: Ezra Kramer
Paddy Considine: Simon Ross
Edgar Ramirez: Paz
Albert Finney: Dr. Albert Hirsch
Joan Allen: Pamela Landy
Tom Gallop: Tom Cronin
Daniel Brühl: Martin Kreutz
Scott Adkins: Agent Kiley 

Son Ültimatom konusu nedir?

Son Ültimatom konusu şu şekildedir: 

Jason Bourne (Matt Damon) geçmişindeki sırları bir türlü öğrenememektedir. Kendisinin canlı olduğunu bilenler ise kendisi ortadan kaldırmak istediğinden, Moskova, Rusyaya taşınır ancak burada tekrar bulunur ve hayatta çok sevdiği bir insan, kendisine yardım etmiş Marie Helena Kreutz (Franka Potente) kazada kayb edince, Jasonun tekrar geçmişindeki sırları bulma ve yine bir macera yaşamasının zamanı gelmiştir. Artık Moskovadan Parise, Ordanda Fasa gidecek olan Bourne'u çeşitli maceralar ve gerilim beklemektedir.

Son Ültimatom nerede çekildi?

Son Ültimatom filmi New York ve Manhattan'da çekildi.