hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Songül Karlı filtreyi abartınca... "Ekran bu kadar güzel değilsiniz"

  Songül Karlı filtreyi abartınca... Ekran bu kadar güzel değilsiniz
  expand

  Yaptırdığı estetiklerle adından sıkça söz ettiren Songül Karlı sosyal medya paylaşımları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Ünlü sunucu bu kez filtreyi abartınca yorum gecikmedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve gönderileriyle magazin gündeminde adından sık sık söz ettiren Songül Karlı uzun zaman sonra ekranlara döndü. Yaptırdığı estetiklerle ve filtreli pozlarıyla dikkat çeken Karlı'nın pozuna yorum yağdı.

  Bir süredir kendini spora veren Songül Karlı, geçtiğimiz aylarda dudaklarını ve kollarını yaptırmak için ameliyat masasına yatmıştı. Görüntüsünü değiştirmek isteyen 49 yaşındaki şarkıcının geçirdiği operasyonun ardından son hali ise ameliyattan günler sonra ortaya çıkmıştı.

  "ESKİ HALİNDEN ESER YOK"

  Instagram hesabından yayınladığı karelerle dikkat çeken Songül Karlı, Almanya konseri öncesi yeni imajını paylaşmıştı. Sosyal medya kullanıcıları, Songül Karlı için "Eski halinden eser yok", "Tanıyamadım, çok değişmiş" şeklinde yorumlarda bulunmuştu.

  Yaptırdığı estetik operasyonlar ve açıklamalarıyla sosyal medyanın en çok konuştuğu isimler arasında yer alan Songül Karlı, son olarak eli göğsünde bir pozunu paylaştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "EKRANDA BU KADAR GÜZEL DEĞİLSİNİZ"

  Songül Karlı'nın filtreyi abarttığını söyleyen bir takipçisi "Ekranda bu kadar güzel değilsiniz" yazdı.

  Songül Karlı filtreyi abartınca... Ekran bu kadar güzel değilsiniz

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow