magazin haberleri

Şükran Ovalı doğum fotoğraflarını paylaştı

2 hafta önce kızı Mihran Ela'yı kucağına alan oyuncu Şükran Ovalı doğum fotoğraflarını Instagram'da paylaştı.Şükran Ovalı ile Caner Erkin kızları Mihran Ela'yı 20 Ağustos'ta kucaklarına almıştı. Şükran Ovalı'yı mutlu gününde Bergüzar Korel, Enis Arıkan, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, Pelin Ermiş, Gözde Seda Altuner ve Müjde Ar gibi yakın dostları yalnız bırakmadı.
Ünlü oyuncu doğum öncesi çekilen kareleri de sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.
Şükran Ovalı kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarına şu sözlerle teşekkür etti:
"İyi dostlar biriktirdim. Hepinize tek tek teşekkür ederim. Bu unutulmaz anda beni yalnız bırakmadınız. Canımız @mujdearkarakas sen olmasaydın eksiktim. Eksik kalırdı her şey… Torununu kucaklayışın ve desteğin için çok teşekkürler… Bana dua eden, tanımadığım ama hep hissettiğim güzel insanlar, size de teşekkür ederim."
"Allah isteyen herkese nasip etsin bu muazzam duyguyu, çilli sen de yanımızdaydın. Ve benim canım eşim, yol arkadaşım, seni öyle çok seviyorum ki kelimeler yetmez... Elimi hiç bırakma Caner."
5 / 14
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Benim en kıymetli günüm 🤗 başta canım doktorum @drardalembet öyle özelsiniz ki benim için.. her korktuğumda güven veren tavrınız, gülümsemeniz, desteğiniz için minnettarım🙏🏻 ve canım hemşiremiz @yesimnefes eliniz hep omzumdaydı.. ne diim iyi ki varsınız ..hastaneyi güzelleştiren kadın, ufuk abla :) ve tüm hemşireler bana çooook yardımcı olan @bebegiminyolarkadasi .. hepinize çok teşekkürler🙏🏻 ve bu güzel fotoğrafları çeken @ciseren e çok çooook teşekkürler🙏🏻❤️anestezi doktorum siz ne özel bir insansınız .. ve canım Dostlarım iyi ki aynı bahçenin çocuklarıyız:) iyi ki sırtımı size dayadım !! Arkamdan el sallayışınız... benimle gülüp benimle ağlamanız .. benden daha heycanlı dostlarım vardı mesala :)) şanslıyım şükür🙏🏻 iyi dostlar biriktirdim.. hepinize tek tek teşekkür ederim ❤️ bu unutulmaz anda beni yalnız bırakmadınız .. canımız @mujdearkarakas 🙏🏻 sen olmasaydın eksiktim.. eksik kalırdı her şey.. torununu kucaklayışın ve desteğin için çok teşekkürler ❤️ bana dua eden, tanımadığım ama hep hissettiğim güzel insanlar ,sizede teşekkür ederim🙏🏻 Allah isteyen herkese nasip etsin bu muazzam duyguyu 🙏🏻 çilli sende yanımızdaydın .. ve ve Benim canım Eşim, yol arkadaşım, seni öyle çok seviyorum ki kelimeler yetmez... elimi hiiiç bırakma caner❤️ @pelinermis @gozdesedaaltuner @sngloden @sebnembozoklu @berguzarkorels @ezomola @enisarikan @melisbinay @melisadogu @mermaid_srp @gulinermis @pinarakinnn @bicakciarman @busrapekin @ebruakbas @denizbarutb

Şükran Ovalı (@sukranovali)'in paylaştığı bir gönderi ()

10 / 14
Şükran Ovalı doğum fotoğraflarını paylaştı
11 / 14
Şükran Ovalı doğum fotoğraflarını paylaştı
12 / 14
Şükran Ovalı doğum fotoğraflarını paylaştı
13 / 14
Şükran Ovalı doğum fotoğraflarını paylaştı
14 / 14
Şükran Ovalı doğum fotoğraflarını paylaştı
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS