magazin haberleri

Süreyya Yalçın'ın TIR'ı eski aslanları da kiralık çıktı

İkoncan Süreyya Yalçın'ın, üçüncü eşi Ozan Baran'ın 42'nci doğum günü için aldığı öne sürülen el yapımı TIR eski, aslanların da kiralık olduğu ortaya çıktı. Süreyya Yalçın'ın jestlerinin 'göstermelik' olduğunu Günaydın yazarı Bülent Cankurt kaleme aldı. İşte o yazı...İkoncan Süreyya Yalçın'ın, üçüncü eşi Ozan Baran'ın 42'nci doğum günü için kesenin ağzını açıp Miami'deki malikanesinde şaşaalı bir doğum günü partisi verdiği haberlerini okumuşsunuzdur.

Süreyya Yalçın'ın, doğum günü hediyesi olarak eşine TIR aldığı, arkadaşlarının ise iki aslan hediye ettiğini okuyunca ağzım açık kalmıştı. Fakat bir hafta geçmeden, hediye TIR'ın eski olduğu, hatta geçen Haziran'da Ozan Bey'in aynı TIR'la fotoğrafının olduğu ortaya çıktı.

TIR'dan sonra Ozan Bey'e hediye edilen yavru aslanların da yalan olduğunu öğrendim. Meğer aslanlar, doğum günü partisinde 'hediye geldi' diye gösterilmek üzere bir günlüğüne kiralanmış. Zaten ertesi gün gelip aslanları geri almışlar.

Miami'de havalı bir doğum günü partisi yaptığını göstermek için bu kadar yalan dolana ne gerek var anlamadım doğrusu. Biliyorum; Süreyya Yalçın, şatafatı sever ama daha önce bu tür yalanlarına pek şahit olmamıştım. Bakalım bu yalan doğum günü partisinin altından neler çıkacak!
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS