hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sürpriz ikili Burning Man’de ortaya çıktı!

  Sürpriz ikili Burning Man’de ortaya çıktı
  expand

  Türkan Şoray’ın yapımcı kızı Yağmur Ünal, bir süredir görüştüğü iddia edilen iş insanı İzi Hekimoğlu ile birlikte ‘Burning Man’ festivaline gitti. Bu arada The Latest Thing’ markasıyla tanınan cemiyetin ünlü ismi Yasemin Gençoğlu’nun babası olan İzi Hekimoğlu’nun dede olmaya hazırlandığını da not düşeyim. (Mehmet Üstündağ / Hürriyet)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yağmur Ünal’ın, bütün yazı İzi Hekimoğlu’nun teknesinde geçirdiğini öğrenmiş ama aradaki yaş farkından dolayı bu ilişkiye bir ihtimal vermemiştim. 60 yaşın üzerinde olan Hekimoğlu, tıptaki teknolojiler sayesinde asla yaşını göstermiyor. Yağmur Ünal’ın ise 37 yaşında olduğu biliniyor.

  Her yıl Amerika’nın Nevada Çölü’nde yapılan sanat ve müzik festivali ‘Burning Man’, son yıllarda Türk sosyetesinin de uğrak noktalarından olmuştu. Çılgın kıyafetleriyle günlerce çöldeki lüks karavanlarda kalan ünlüler, farklı sanat performanslarını deneyimleyip, müzik konserlerine katılıyorlar.

  Yağmur Ünal ve İzi Hekimoğlu da arkadaş grubuyla festivali deneyimlemeye gitti. Kıyafet tarzlarıyla çöldeki genel ambiyansa oldukça uyum sağlayan ikiliyi, bakalım İstanbul’a dönünce birlikte görebilecek miyiz?

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow