Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor 2019 beyaz takım eleme adayları

Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor 2019 beyaz takım eleme adayları

Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor 2019 beyaz takım eleme adayları

Survivor son bölümde dokunulmazlık oyunu kıran kırana bir rekabete sahne oldu. Eleme potasına girmemek için mücadele eden takımlar dokunulmazlığın sahibi olabilmek için yarıştı. Peki, Survivor 2019’ada eleme adayları kimler oldu?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor dokunulmazlık oyunu 14 Nisan 2019 tarihli bölümde ada konseyinde eleme potasına gidecek isimleri belirledi. Yarışmaya devam edebilmek için büyük mücadele veren siyah ve beyaz takım son oyunda kozlarını paylaştı. İşte dokunulmazlığı kazanan takım ve Survivor 2019 eleme adayları…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam iletişim oyunu sonrası haftanın 2. dokunulmazlığı oynandı. İlk dokunulmazlığı kazanan Siyah takım, ikinci dokunulmazlığı da 10-8 kazanmayı başararak dokunulmazlığı kazanmış oldu. Böylelikle Survivor'da haftanın eleme adaylarının Beyaz takımdan olacağı belli oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2019'un 24. bölümünde yarışmacılar Dominik'e veda etmesini istedikleri adayı belirledi. Ada konseyinde, bu hafta Yunan yarışmacılardan Survivor'a veda edecek ismi oyladı. Survivor Türkiye Yunanistan'da bu hafta ilk eleme adayı beyaz takımdan Tony oldu. İkinci eleme adayı ise Kyriakos oldu.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEFES KESTİ

Survivor Türkiye - Yunanistan'ın 47 bölümünde iletişim ödülü heyecanı yaşandı. İletişim oyununda kadınlar ve erkekler ayrı ayrı yarıştı. İletişim oyununu erkeklerde Yusuf, kadınlarda ise Seda oldu. Yusuf ve Seda, Hikmet, Sabriye ve Atakan'ı ödüle götürdü. Yakınları ile teknoloji evinde görüşen yarışmacılar, Dominik'te moral depoladı.