magazin haberleri

Survivor 2020 yeni bölüm fragmanı: 19. bölümde kıyasıya rekabet!

Survivor 2020 yeni bölüm fragmanı: 19. bölümde kıyasıya rekabet!

Survivor yeni bölüm fragmanı 2020 sezonunun 19. bölümünde yaşanacakları gösterdi. Ünlğelr ve gönüllüler takımının kıyasıya rekabet içerisinde olacağı bölümde Survivor’ın klasikleşmiş güç oyunlarından biri oynanacak. İşte Survivor 19. bölüm tanıtımı ve gelecek bölümde yaşanacaklar..

Survivor fragman videosu gönüllüler takımı içerisinde seslerin yükselmeye başlayacağını gösterdi. Kaybedilen oyunlar sonrası takımda oluşan hava bazı isimlerin diğer yarışmacılara yüklenmesine neden olacak. Öte yandan parkurda karşı karşıya gelen ünlüler ve gönüllüler takımı klasikleşen Survivor oyunlarından birini oynayacak.


Gücün yardımıyla itilen tahtalarla birlikte su dolu kovaları devirmeye çalışacak olan yarışmacılar takımlarına puan kazandırmak için parkurdaki yerini alacak. Peki, Survivor 2020’de oyunun kazanını kim olacak?


SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSUSON KONSEYDE KİM ELENMİŞTİ?


Survivor'da Aşkım'ın eleme potasında olduğu gecede heyecanlı anlar yaşandı. 10 Mart'taki bölümde SMS oylaması ile en çok oyu alan ilk isim Ersin ikinci isim ise Mert oldu. Ersin eleme adayı olarak İrem'in Mert ise Aycan'ın ismini verdi.


Konseyde yapılan oylama sonucu bu hafta adaya ve hayallerine veda eden isim İrem Akın oldu. Böylece İrem 4. haftada Survivor'dan elenen yarışmacı oldu. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS