magazin haberleri

Survivor 2020 yeni bölüm fragmanı: Elenen isim Acun’u üzdü!

Survivor 2020 yeni bölüm fragmanı: Elenen isim Acun’u üzdü!

Survivor yeni bölüm fragmanı 12 Mayıs 2020 Salı günü bir vedanın daha gerçekleşeceğini gösterdi. Elenen ismin açıklanmasının ardından Acun Ilıcalı bu sezon kendisini en fazla üzen vedanın gerçekleştiğini itiraf edecek. Peki, Survivor 2020’de bu akşam kim elenecek?

Survivor fragman videosu merakla beklenen eleme konseyinde nelerin yaşanacağını gösterdi. Elenen ismin açıklanmasının ardından Acun Ilıcalı “Bu sezon Survivor’da benim için en beklenmedik veda oldu. Açık söyleyeyim belki de en üzüldüğüm veda diyebiliriz” diyerek Survivor’un dikkat çeken isimlerinden birinin adaya veda edeceğinin sinyalini verdi.

SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSU

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

İlk dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımında ada konseyinde yapılan oylamada en fazla ismi çıkan Berkan eleme adayı olarak belirlenmişti. Berkan’ın dışında SMS birincileri diğer iki erkek yarışmacı olursa otomatik olarak geçtiğimiz hafta olduğu gibi SMS birincileri olmayan erkek yarışmacılar gönüllülerde aday olacak.

Ünlüler takımında ise Mert ve takımı arasında ipler tamamen kopma noktasına gelecek. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlülerde Mert adının çıkmasına oldukça şaşırmış ve bu durumu sorgulamaya karar vermişti.

Ada konseylerinde eleme adayları olan Mert ve Berkan’ın rakiplerinin kimler olacağı ise eleme konseyinde SMS birincileri tarafından belirlenecek. Bu isimlerden en az oyu alarak adaya veda eden isimse Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS