magazin haberleri

Survivor'da yeni yarışmacılar kimler olacak? İşte Survivor 2020 4. bölüm fragmanı

Survivor'da yeni yarışmacılar kimler olacak? İşte Survivor 2020 4. bölüm fragmanı

Survivor yeni bölüm fragmanı sakatlıkları nedeniyle programa veda eden iki ismin yerine yeni yarışmacıların programa dahil olacağını gösterdi. Peki, Survivor 2020’ye katılan yeni yarışmacılar kimler olacak?

Survivor fragman videosu ünlüler takımında sakatlıkları nedeniyle adaya veda eden yarışmacıların yerine iki yeni ismin programa katılacağını gösterdi. Ödül oyunu öncesi Acun Ilıcalı tarafından yapılan bilgilendirmede yeni isimler alkışlar eşliğinde takıma katılacak. Yeni yarışmacıların kimler olacağı ise 21 Şubat 2020 Cuma günü ekranda olacak bölümde ortaya çıkacak.


SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSUİLK HAFTADA SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?


2020 sezonunda yapılan oylama sonucunda adadan gönderilen ilk isim Makbule oldu. Fatma, Makbule’den daha fazla oy aldığı için yarışmada kalmayı başardı.


ŞAZİYE DE SAKATLIĞI NEDENİYLE DEVAM EDEMEDİ


Son bölümde Acun Ilıcalı da ünlüler takımından sakatlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyecek isimleri duyurdu. Şaziye sakatlığının sürmesi nedeniyle bu sezona erken veda etmek zorunda kaldı.


UĞUR PEKTAŞ DA ELENDİ


Ünlüler takımında sakatlanan bir diğer isim olan Uğur Pektaş da yarışmaya devam edemeyecek isimlerden oldu. Pektaş’ın erken vedası Acun Ilıcalı’yı da üzdü.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS