hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… 13 Haziran’daki bölümde gündem Nisa!

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… 13 Haziran’daki bölümde gündem Nisa
  expand

  Survivor 2022 fragman videosu yeni bölümde Nisa’nın gündem olacağını gösterdi. Konseyde eleme adayı seçilen Nisa, Atakan’ın kaderini etkilemek istemediği için Ogeday’la aynı oyu atmadığını belirtmişti. İşte Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı ve 13 Haziran’daki bölümde yaşanacaklar…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor 2022’de dün Anıl’ın vedasının ardından yeni takımlar belirlendi ve haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Kadınlarda Nagihan, erkeklerde ise Ogeday takım kaptanları oldular. Bu durumun ardından Ogeday, Nisa, Atakan ve Berkan bir takım olurken Adem, Batuhan, Nagihan, Ayşe ve Hikmet diğer takım oldular.

  İlk dokunulmazlık oyununda kırmızı takım galip gelince Ogeday’ın kaptanlığını yaptığı mavi takım ada konseyine gitti. Yapılan oylama sonucunda Nisa’nın adının iki kez çıkmasıyla birlikte Nisa haftanın ilk eleme adayı oldu.

  SURVİVOR 2022 YENİ BÖLÜM FRAGMANI 13 HAZİRAN 2022 PAZARTESİ

  Pazartesi günü ekranda olacak bölümde ada konseyinde gerçekleşen konuşmaların etkisi devam edecek. Nisa, Atakan’ın kaderini etkilemek istemediği için Ogeday’la aynı oyu atmadığını ifade edecek. Öte yandan Nisa’nın konseydeki açıklamaları Nisa ve Berkan arasında gerilime sebep olacak. Berkan “gerçekten kimsenin kimseden daha iyi olduğunu biz bile rahat bir şekilde söyleyemezken Nisa’nın bunu bu şekilde dile getirmesi de kırdı beni açıkçası” ifadelerini kullanacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow