hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Survivor’da yeni takımlar belli oluyor!

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Survivor’da yeni takımlar belli oluyor
  expand

  Survivor 2022 fragman videosu Sema’nın elenmesinin ardından yeni bir döneme geçileceğini gösterdi. Kadın yarışmacıların sayısının azalması nedeniyle haftalık bazda takımların olacağı açıklandı. Peki, Survivor’da yeni takımlar kimler olacak? İşte Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor’da dün akşam oldukça kritik bir konseyde sezonun en başarılı isimlerinden biri yarışmaya veda etti. Uzun süre başarılı sonuçlar alan, dönem dönem performans birincisi çıkan Sema dörtlü potadan çıkamayarak yarışmadan ayrıldı.

  SURVİVOR 2022 YENİ BÖLÜM FRAGMANI 2 HAZİRAN PERŞEMBE

  Perşembe günü ekranda olacak yeni bölümde Acun Ilıcalı’nın sinyallerini verdiği yeni takımlar yarışmacılara açıklanacak. Yeni takımların açıklanmasıyla birlikte de yarışmacılar haftalık bazdaki takım arkadaşları ile yollarına devam edecekler.

  Açıklanan takımlar sonrasında birçok yarışmacı arkadaşlarından ayrılacağı ya da sevmediği isimlerle bir araya geleceği için mutsuz olsa da Survivor’da yeni bir süreç ortaya çıkacak. Ilıcalı “ve seçim başlayacak, ilk seçimini açıklayabilirsin” diyerek süreci başlatacak.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow