hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Ünlüler takımında tartışmalar sürüyor!

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Ünlüler takımında tartışmalar sürüyor
  expand

  Survivor fragman videosu 9 Haziran’da ekranda olacak yeni bölümde ünlüler takımı arasındaki tartışmaların devam edeceğini gösterdi. Batuhan’ın açıklamalarındaki ses tonuna ve mimiklerine takılan Ayşe ve Adem durumu bir kez daha dile getirecek. İşte Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı ve bugünkü bölümde yaşanacaklar….

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor’da Evrim’in vedasının ardından dün yeni takımları belirlemek üzere kaptanlık oyunu gerçekleştirildi. Kaptanlık oyununda ise birinci olan isimler Nagihan ve Atakan oldular. Atakan erkekler kadrosunda değişim yapmazken Hikmet, Ogeday ve Berkan ile yoluna devam etti. Kadın sayısındaki eşitsizlikten dolayı da Nisa, Atakan’ın kaptan olduğu mavi takıma geçti.

  Böylelikle mavi takım Nisa, Ogeday, Berkan, Hikmet ve Atakan olarak şekillendi. Kırmızı takımda ise Ayşe, Batuhan, Nagihan, Anıl ve Adem yerini aldı.

  Dokunulmazlık oyunu esnasında kırmızı takımda Batuhan’ın oyuna çıkarken seçme yapmak istemesi problem oldu. Ayşe ve Adem, Batuhan’ın ses tonuna ve mimiklerine takıldılar.

  SURVİVOR 2022 YENİ BÖLÜM FRAGMANI

  Haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden ünlülerde ilk eleme adayı Ayşe oldu. İkinci eleme adayı ise bugün dokunulmazlık oyununun oynanmasının ardından ortaya çıkacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow