magazin haberleri

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Adalar birleşti! İşte son durum

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Adalar birleşti! İşte son durum

Survivor dokunulmazlık oyunu her Cumartesi olduğu gibi geçtiğimiz Cumartesi günü de siyah ve beyaz takımları karşı karşıya getirdi. Kıran kırana geçen mücadelenin ardından dokunulmazlığın sahibi olan takım kıl payı farkla belli oldu. Öte yandan adaların birleşmesi sonrası ilk diyaloglarda dikkat çekti. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte cevabı…

Survivor dokunulmazlık oyunu yarışmanın izleyicileri tarafından merakla araştırılıyor. Adaların birleşmesi sonrası siyah ve beyaz takın dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Yarışmanın ardından Survivor izleyicileri hangi takımın dokunulmazlığı kazandığını araştırıyor. Peki, Survivor’da hangi takım dokunulmazlığı kazandı? İşte tüm merak edilenler…


DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?


Survivor'da dokunulmazlık oyununa iyi başlayan taraf Siyah takımdı. Yarışmacılar zorlu parkuru geçip küpleri sırayla dizip atışlara geçti. Fakat Beyaz takım muhteşem bir performans göstererek oyunu 9-9'a kadar getirdiler. Bayrak yarışında kıran kırana mücadele sonrası en iyi atışı Nikos yaptı ve Beyazlar oyunu aldı.


SİYAH TAKIM BEYAZ TAKIMIN ADASINA AYAK BASTI


Adaların birleşme kararı sonrası beyaz takımla siyah takımın adadaki ilk karşılaşması görüntülere böyle yansıdı. Nikos ile Emre'nin diyalogları ise dikkat çekti.


Bora: Adalar birleşti. Söylediğimiz gibi Türkler buraya aşina çünkü daha önce burada yaşantıları oldu.


Nikos: Tam olarak nasıl yaşadığını merak ediyorum. Biraz anlatmıştı, yakından da görmek istiyorum. Hiçbir şey almadan gelmiş, sanırım bir bluz ve mont almış. Eşyalarının nerede olduğunu sordum, ormanda bir yerde kaybettiğini söyledi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS