magazin haberleri

Survivor İletişim Ödülü duygulandırdı! Survivor Aleyna kardeşi kimdir, Cansu Kalaycıoğlu hastalığı ne?

Video: Survivor İletişim Ödülü duygulandırdı! Survivor Aleyna kardeşi kimdir, Cansu Kalaycıoğlu hastalığı ne?

Survivor 2021 yarışmasında iletişim ödülü oynandı. İletişim ödülü oyunu sonrası Gönüllüler takımı ailelerinden gelen mesajları okudu. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi ve annesinden gelen mesajları okurken gözyaşlarına boğuldu. Performansı ve samimi tavırlarıyla gündemde sık sık yer eden Aleyna’nın geçen gün anlattığı hayat hikayesi adeta yürekleri dağladı.Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor, bu sezon oldukça ses getirdi. Programın Gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu, geçen bölümde kardeşinin talihsiz bir kaza geçirdiğini ve o kazanın ardından yüzde yüz engelli olduğunu ifade etti. Olayı anlatırken gözyaşlarına engel olamayan Survivor Aleyna hem ağladı hem ağlattı. İletişim ödülünde uzun bir zaman sonra ilk kez kardeşini gördü. İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu ve kardeşi Cansu Kalaycıoğlu hakkında bilgiler...

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2021 iletişim ödülüyle dikkat çekti. Programın Gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu, geçen bölümde kardeşinin talihsiz bir kaza geçirdiğini ve o kazanın ardından yüzde yüz engelli olduğunu ifade etti. Olayı anlatırken gözyaşlarına engel olamayan Survivor Aleyna hem ağladı hem ağlattı.
2 Mart 2021 akşamı Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşini görünce gözyaşlarını tutamadı.

Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi kimdir?

Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Cansu Kalaycıoğlu'dur. Cansu Kalaycıoğlu yaşadığı trafik kazası sonrası yüzde yüz engelli olmuştur.

Cansu'nun mesajı: Ablam benim, sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Sen benim gözlerim, ellerim , ayaklarım ve dünyaya haykırmak istediğim sözcüklerimsin. Sen orada Cansu diye bağırdığında annem beni kucağına alıp zıplıyor ve biz de avazımız çıkana kadar bağırıyoruz. Bana yaşattığın mutluluğun tarifi yok ablam. Sen çok güçlü bir kızsın. Sakın ağlama, elini kalbine koy ve seni nasıl sevdiğimizi düşün ablacığım. Tüm futbolcuları Acun Bey mi tanıyacak? Ben de havamı atarım. Fenerbahçe'nin forveti Vedat Muriç abime de selam olsun. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS