Survivor 2020'de gönüllüler takımına kim geçti? İşte transfer olan isim

Survivor 2020'de gönüllüler takımına kim geçti? İşte transfer olan isim

Survivor 2020'de gönüllüler takımına kim geçti? İşte transfer olan isim

Survivor Meryem’in devam eden sakatlığı ile ilgili doktor kararını bekleyeceklerini son konseyde açıklayan Acun Ilıcalı doktorun kararını vermesiyle birlikte oylamaya gidileceğini duyurdu. Peki, Survivor Meryem diskalifiye mi oldu, ünlüler takımından gönüllüler takımına hangi yarışmacı geçti?

Survivor 2020 diskalifiye açıklamaları sonrasında heyecanlı dakikalara sahne oldu. Yarışmacıların açık artırma ödülü öncesinde ada konseyinde yaşadıkları son bölüme damga vurdu. İşte Survivor’da yaşananlar ve Meryem’le ilgili karar…

SURVİVOR MERYEM ELENDİ Mİ?

Meryem’le ilgili karar doktorların değerlendirmelerinin tamamlanmasının ardından verildi. Gönüllüler takımının yarışmacısı doktorların yaptığı son değerlendirme ile birlikte Survivor’dan diskalifiye edildi.

SURVİVOR 2020 GÖNÜLLÜLER TAKIMINA KİM GEÇTİ?

Acun Ilıcalı’nıın daha önceden açıkladığı karar doğrultusunda ünlüler takımından bir kişi gönüllüler takımına transfer oldu. Ilıcalı’nın oylama yapılacağını açıklamasıyla birlikte bir yarışmacı gönüllü olarak karşı takıma geçmek istediğini ifade etti. Barış’ın bu açıklaması ada konseyinde büyük şaşkınlık yaşatsa da iki takım da kararı anlayışla karşıladı. Barış ve Mert arasında yaşanan şiddetli tartışma nedeniyle Barış’ın bu kararı aldığı iddia edilirken gönüllüler takımı yaptıkları açıklamada “Barış’ın takıma uyum sağlayıp sağlayamayacağını zaman gösterecek” ifadelerini kullandılar.

SURVİVOR MERYEM KİMDİR?

Azmine ve hırsına güvenen Meryem Kasap kendisini şu şekilde ifade ediyor;

Merhaba ben Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 Trabzon doğumluyum. Ailedeki 3 çocuktan en küçüğüyüm. İlkokulda okurken 3 yıl tiyatroyla ilgilendim. Sporla tanışmam lise yıllarında başladı. Lise takımında 2 yıl hentbol oynadım. Daha sonra bireysel spor yapma kararı aldım ve atletizme yöneldim. Bu spora ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başladım. 2-3 yıl bu branşı yaptıktan sonra yaşadığım bir sakatlık sonucu branş değiştirmek zorunda kaldım ve 400 metre branşına geçtim.

Bu dönem içinde lise öğrenimimi tamamladım ve Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulunu kazandım. Eğitim ve spor hayatımı aynı an da yürüttüm. Kararlılığım ve azmim sayesinde 400 metrede 1 yıl içinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştım ve milli takıma seçildim. Devam eden yıllar içinde bu başarılarım devam etti ve ülkemi sayısız şampiyonalarda temsil etme fırsatı yakaladım. Bu şampiyonalarda Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası'nda ülkeme madalya getirdim. Bu süreç içinde lisans öğrenimimi tamamladım ve mezun oldum.

12 yıllık spor hayatımın, 8 yılı milli takim sporcusu olarak elit bir düzeyde geçti. Şu an hala aktif spor hayatıma devam ederken aynı kararlılık ve azimle fitness eğitmenliği ve Personal Trainer'lık yapıyorum. Spor geçmişim, hırsım, azmim ve bitmek bilmeyen yüksek enerjim sayesinde Survivor da iz birakanlardan olacağım.