Survivor Metin Kuş kimdir? İşte Survivor doktor Metin Kuş hakkında bilgiler...

Survivor Metin Kuş kimdir? İşte Survivor doktor Metin Kuş hakkında bilgiler...

Survivor Metin Kuş kimdir? İşte Survivor doktor Metin Kuş hakkında bilgiler...

Survivor izleyicileri tarafından yarışmadaki doktor Metin Kuş'un kim olduğu araştırılıyor. Metin Kuş yıllardır Survivor yarışmacılarının hastalıklarıyla ilgilenmektedir. İşte Survivor'un doktoru Metin Kuş hakkında bilgiler...

Metin Kuş hakkında bilgiler araştırılıyor. Survivor'da yarışmacıların sakatlıklarıyla Metin Kuş ilgilenmektedir. Peki ama Survivor'daki doktor Metin Kuş kimdir?

Metin Kuş kimdir?

Survivor'da yer alan Doktor Metin Kuş kendisini şu sözlerle anlatıyor:

21 Haziran 1963’de Tarsus’da doğdum. İlk, Orta ve Lise öğrenimim hep aynı şehirde geçti.

1982 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazanana kadar hiç başka şehir görmedim. Üniversiteden 1988’de mezun oldum. Bilecik ve Diyarbakır’da mecburi hizmetimi yaptım.

1990 – 1996 Haydarpaşa Numune Hastanesinde hayatımın en yoğun ve renkli yıllarını geçirdim. Aynı dönemde Acıbadem Hastanesi nöbetleri hayatımı daha da renkli kıldı.

1996 – 2016 yılları arasında Özel Göztepe Hastanesinde binlerce laporoskopik ve açık ameliyatlar, abartısız 20 bin sünnet, biyopsiler, kolonoskopi ve gastroskopiler ile geçen zamanda neredeyse aile gibi olduğumuz hastalarımla çok güzel dostluklar edindim. 40 yıl düşünsem aklıma gelmeyecek bir teklif aldığımda hayatımda ilginç bir sayfa daha açıldı.

Son beş yıldır, senenin 4 – 5 ayı kendimi “tek başına tüm hastalıkları tedavi etmeye çalışan Survivor’un Doktor Metin Abisi” olarak buldum.

Ameliyatlarımdan arta kalan zamanlarımda tek başıma denizde yelken açarım. Çok şiddetli kar yağışı olmadığı sürece ulaşımımı motosiklet ile sağlayıp gezilere katılırım

(86 yaşına kadar motosiklet binen bir Baba’nın oğluyum). Motsikletimin tamir ve bakım işleri ile uğraşmak, mekanik sorunlarına ve zor arızalarına pratik çözümler üretmek beni mutlu eden hobilerim olmuştur.

Ağustos 2016’dan itibaren artık Caddebostan'da hastalarıma yardımcı olmaya çalışıyorum.