hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor toplu oy SMS ücreti ne kadar? Survivor mesaj atma! Survivor nasıl oy atılır? Survivor 2023 oy nasıl atılır, kullanma ücreti!

  Survivor toplu oy SMS ücreti ne kadar Survivor mesaj atma Survivor nasıl oy atılır Survivor 2023 oy nasıl atılır, kullanma ücreti
  expand

  Survivor oy kullanma, TV8 Survivor yarışması için oy nasıl verilir? sorusu gündemde... Survivor 2023 yarışmasında dokunulmazlık oyunları sonrası düzenlenen konseylerde eleme adayları belirleniyor. Ayrıca bu konseylerde eleme adayı olan yarışmacılar için halk oylaması yapılıyor. İzleyiciler destekledikleri adaylara SMS atarak oy verebiliyor. Peki ama Survivor'da oy nasıl verilir? İşte Survivor oy kullanma yolları.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor 2023 Türkiye yarışmasında oy vermek için TV8 Yan Ekran uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca SMS yoluyla da Survivor yarışmacılarına oy verebilirsiniz. Peki ama Survivor oy kullanma nasıl yapılır?

  Survivor oy kullanma işlemi nasıl gerçekleşiyor?

  TV 8 Yan Ekran uygulamasıyla Survivor gibi TV 8 yarışmalarına oy verebilir yarışmalar hakkında kamera arkası görüntüleri, özel fotoğraflar gibi içeriklere ulaşabilirsiniz. Peki TV 8 Yan ekran uygulaması nasıl indirilir? TV 8 Yan Ekran uygulamasının iki sürümü bulunmaktadır, Android ve Iphone sürümlerine göre indirebileceğiniz bu uygulamaya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

  Survivor SMS ile oy kullanma ücreti ne kadar?

  Survivor'da eleme adayı olan yarışmacıların adını yazıp 1890'a SMS atarak oy verebilirsiniz. Bu işlem için oy veren izleyicilerden 4.9 TL ücret alınmaktadır. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow